Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, amikből lehet tanulni, hogy hogyan kell viszonyulni a nőkhöz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 12:12
 1/10 HalkHogen ***** válasza:

:D


Hát nem mindegyikhez ugyanúgy.

2016. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A randiguru

Őrült, dilis szerelem

2016. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vágy titokzatos tárgya
2016. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a vágy titokzatos tárgya elég összetett, csak a film megnézése után kezdem érteni, köszi!
2016. febr. 1. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy félig vicc akart lenni, nem gondoltam, hogy meg is nézed.


Ettől függetlenül kiváló film, örülök, ha tetszett.


Ha esetleg néznél még komolyabb filmeket kapcsolatokról, akkor bőven tudok írni, szólj!

2016. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért tetszett, mert tökéletesen láttam magamat a férfi szerepében, engem is pont így vezettek meg korábban. Szerencsére már ismerem ezt a taktikát és nem ér meglepetésként most már. Igazából olyan filmek is érdekelnének, amiben megmutatják, hogy hogyan kell bánni egy nővel, miket kell mondani, hogyan kell férfinak lenni. Ha minél kevésbé nyálas, annál inkább marad meg a fejemben.
2016. febr. 2. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek mind nő-férfi kapcsolatról, viszonyokról szólnak, egyik sem vicces, limonádé film, amivel ezen az oldalon találkozhatsz.


Jelenetek egy házasságból

Keserű méz

Nem félünk a farkastól

Közelebb

Utolsó tangó Párizsban


Ha megnézed őket és tetszenek, írok még.

2016. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kavarás ..nekem nagyon tetszett vicces,romantikus..:)
2016. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a nem félünk a farkastól egy elmebetegség. A többit meg sem nézem, mert szerintem az összes ilyen, amit írtál.
2016. febr. 22. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen felszínes vagy, és mert a filmtörténet egyik nagy klasszikusa nem tetszik, ezért megfosztod magad egy csomó másik hatalmas élménytől.


Néhány év múlva próbáld meg újra, hátha fogékonyabb leszel egy kemény kapcsolati drámára.

2016. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!