Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem írni olyan jó...

Tudtok nekem írni olyan jó filmeket/sorozatokat, amiben David Tennant szerepel (, lehetőleg fontos a szerepe)?

Figyelt kérdés
A Doctor Who-t,Gacepoint-ot, Broadchurch-öt és a The Politician's Husband-öt ismerem.

2016. febr. 1. 17:19
 1/9 anonim válasza:
2016. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerepel egy új sorozatban,a címe Jessica Jones. De azt hiszem, hogy nincs magyarul, de feliratosan biztos van!
2016. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek.
2016. febr. 4. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy 3 epizódos Casanova minisorozat. Szerintem hihetetlenül jó, és pont Tennat a főszereplője.
2016. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Fright Night című vámpíros filmben is egy fontos mellékszereplő. Amúgy a Jessica Jones-t én is ajánlom, az egy Marvel sorozat, és bár elég kemény, nagyon nagyon jó!
2016. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hironix ***** válasza:
Az egyik Harry Potter filben is szerepel :D
2016. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Harry Potter filmeben kb. 5 percet szerepel :/
2017. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Coffelia ***** válasza:

Sok nagyon jó BBC minisorozat főszereplője, ezek sajnos maximum letöltött felirattal nézhetők magyarul, de ha jól tudsz angolul, akkor nem okoz gondot.

Single Father - itt egy megözvegyült ötgyerekes fotóst játszik

Recovery - ebben egy családapa, akit sulyos autóbaleset ér, és az agykárosodása miatt elveszti a személyiségét és az önkontrollját

Jessica Jones - első évadban főgonosz

The Escape Artist - egy ügyvéd, aki súlyos traumát él át egy pszichopata gyilkosnak köszönhetően

Menyasszony csaléteknek - ez aranyos egész estés mozi, egy egykönyves, tanácstalan író, aki épp keszül feleségül venni egy híres színésznőt, de folyton menekülniük kell a sajtó elől. Így egy isten háta mögötti skót faluban kötnek ki, ahol találkozik a nagy ővel...


És most fognak hamarosan egy új minisorozatot bemutatni a BBC-n, ahol egy értrlmileg enyhén visszamaradott kislány apukáját játssza.


Vannak még, de nem jut több eszembe. Irgalmatlan jó színész, komolyan, hihetetlen inspiráló, felkészült és mély a játéka mindenhol. És ahogy öregszik, a szexi szépfiúból méltósággal veszi azokat a szerepeket, amikbe belenőtt. Minden tiszteletem, egyszer nagyon szeretném színpadon élőben is látni.

2018. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző, a sorozat amit mondtál a fogyatékos kislányról már ki is jött, There she goes címmel és nekem nagyon tetszett :D
2018. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!