Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mindenki Edwardért...

Miért mindenki Edwardért (Robert Pattinson) van oda mikor Carlisle (Peter Facinelli) sokkal jobban néz ki?

Figyelt kérdés
(twilight)
2010. márc. 29. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert Edward a főszereplő,a hős,a bátor,a szívtipróan dögös,stb.Kár,hogy nem ilyen.Púder,normális ruha,és normális haj nélkül olyan,mint bármelyik ember.Egyébként egyet értek abban,hogy Carlisle jobban néz ki.
2010. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted jobban néz ki, szerintem nem. nehogy már te mond meg kinek ki legyen a helyes. minek ír ilyen???!!!
2010. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik,és ez van.Robertet kicsit túl,hát hogyis mondjam...szóval túlságosan rajonganak érte.Lehet,hogy azért,amit az első válaszoló írt,nem tudom.
2010. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem, mit szeretnek Roberten, DE: ízlések és pofonok. Ha Robert tetszik nekik, hát tetsszen! Ő is egy jó pasi. Amúgy meg, Carlisle szerintem is jobban néz ki, de nekem pl. Jasper a kedvenc :)) ♥imádom.
2010. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel. Azért mert ő a "felkapottabb". Amúgy sztem mindkettő helyes ^^
2010. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Olvastad a könyvet? Bár ha filmet látod az is elég.

Edward a megtestesült tökéletesség, és ő a főszereplő. Ergo sokan őt szeretik jobban. Ráadásul Bella szemszögéből készült az egész, és ez is sokat nyom a latba. Jah, meg hogy fiatalabb Peternél.

Ha Carlisle lenne a főszereplő, valószínűleg őt istenítenék. Főleg ha sikeres lenne... Csak hát ő idősebb, mint már említettem.

Az meg tök relatív, hogy Peter helyesebb e Robertnél. Szerinted helyesebb, szerintem Kiowa Gordon helyes. xD Ez mindenkinek a saját ízlése...

2010. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem James is k.urva jó pasi volt, kár, hogy meghalt:D Főleg a Never back down-ban *-*

Amúgy szerintem is jobban néz ki Carlisle, meg Emmett *-*

2010. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem meg a szőke vámpír csaj tetszik.naés?(Rosalie asszem) Aki nem rajong Belláért.
2010. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ugye???

én is ezt hajtogatom!!!

Carlisle hihetetlenül vonzó.

patiszon meg nyálgép

2010. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem kérdés ki a jobb

[link]

2010. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!