Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy rajzfilmet keresek, amit...

Egy rajzfilmet keresek, amit már elég régen láttam és nem emlékszem a címére. Valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Egy kislányról szól hogy új házba költöznek és ilyen furcsaságok történnek, emlékszem kicsit horroros volt nekem amikor kislány voltam és néztem. Na és aztán talál egy ajtót ami be van tapétázva valami ilyesmi és a kulcsot is megtalálja hozzá bemegy az ajtón és egy úgymond alternatív valóságban találja magát ott vannak a szülei ja és gomb szemei vannak a szülőknek. A végére már nem emlékszem még annyi úgy emlékszem mintha gyurmából lennének a szereplők. Esetleg ha valaki tudja miről beszélek, légyszíves írja meg :DD

2016. febr. 5. 16:25
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
100%
Coraline és a titkos ajtó
2016. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2016. febr. 5. 17:34
 3/3 anonim válasza:
Ezt én is nagyon szeretem :D
2017. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!