Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A farm, ahol élünkben Carrie-t...

A farm, ahol élünkben Carrie-t mért állították be totálisan életképtelennek egészen a 7. évadig? Csak szerintem fura ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem tetszik, hogy a TV sorozatban Carrie 6 évvel fiatalabb Laura-nál, miközben a való életben csak 3 évvel volt az. De ez még elmenne, csak, hogy nagyon sokáig viselkedett úgy és kezelték is úgy mint egy kisbabát.


(Ott van pl az epizód, amikor Charles elutazik dolgozni és Caroline ott marad a gyerekekkel egyedül. Carrie már iskolás, és egy carrie korabeli gyerektől elvárás volt, hogy elvégezzék a házimunkát. Ennek ellenére mindenki lökdösi jobbra-balra és Caroline is elküldi inkább játszani, hogy ne legyen útban...)


De a rész, ami kissé kiakasztott és szürreálisnak érzem; miután Mary megvakult és vakiskolába ment Charles úgy dönt, mennek utána ők is és Charles megkéri a lányokat, hogy maradjanak a kocsin, amíg nem jönnek vissza, amikor bemennek a hotelbe, ahol később dolgozni fognak, hogy megbeszéljék az állás részleteit.


Carrie odamegy Laurához szólni, hogy pisilnie kell, majd fél percenként közli Laurával, amíg Charles-ék vissza nem jönnek. Amikor Charlesék visszaérnek, megkérik Laurát vigye be a kishúgát WC-re, ÉS EL IS MONDJA, HOL A WC, mire Laura elindul, de félúton otthagyja a kishúgát, mert elhívja valaki és megkéri Carrie-t várjon még egy kicsit.

Majd mikor visszatér Laura Carriehez, látja, hogy Carrie teljesen összepisilte magát.


1. Ha Carrie-nek tényleg annyira kellett pisilni, miért nem rohant be egyedül a wc-re? Caroline elmondta hol a wc, úgyhogy tudta merre kell mennie

2. Carrie ebben az epizódban 7-8 éves; elég idős már ahhoz, hogy egyedül WC-re menjen. Caroline miért nem akkor neki mondja el hogy merre van a mosdó és miért nem Carrie-t küldi be egyedül elintézni a dolgát? Nem Ohio-ba kell elmennie, csak be a pont mellettük levő Hotelbe és kb 10 méter. Lehetetlen, hogy elrabolják, vagy baja essen ilyen szempontból; a hotelben csak a főnök van, Carolineék meg látják, amíg beér a hotelbe.

3. Amikor Laura otthagyta Carriet a hotel bejárata előtt, hogy várjon egy picit, ha én lettem volna a szülő és mégis úgy döntök, hogy a lányom vigye be a húgát és meglátom, hogy a lányom eltűnt és a húga áll a kapuban és szenved, berohanok vele én, majd - miután kimentünk, leteremtem a nagyobbik lányom. Kicsit nevetséges, hogy Laura apja, Charles, amíg Laura Alberttel beszél és Carrie rá vár, látja, hogy elment Laura, és ahelyett, hogy bevinné gyorsan Carrie-t csak otthagyja és csak odakiabál Laurának.



2016. febr. 5. 18:49
 1/1 anonim válasza:
Alapból sok furcsaság van abban a sorozatban. Sokszor magam sem értem miért úgy történnek ott a dolgok ahogy.
2016. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!