Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az iskolás film?

Melyik ez az iskolás film?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ezt a filmet régen láttam és most eszembe jutott és újra megszeretném nézni.


Ha jól emlékszem az a történet,hogy 1 kicsit vékony stréber fiúnak elkell költöznie a szüleivel és új iskolába kerűl. Az iskolába a helyi focicsapat vagy gengszterek(nem tudom) piszkálják, viszont ennek a stréberke fiúnak megtetszett 1 lány viszont az a lány a menő srácok 1-ik barátnője. Viszont valahogy összejönnek majd a végén az lesz,hogy 1 sárga iskolabusszról leszálnak a suli előtt majd a stréber srác megüti a menő srácot aki mindig piszkálta majd a végén mindenki elkezd verekedni mert valami olyat mondott a stréber amitől mindenki elkezdett verekedni vagy már nem tudom és ez a verekedés volt a vége fele, sajna csak ennyi jut eszembe. Ja meg még az jutott eszembe, hogy azt kamuzza ez a stréber srác, hogy 1 nagy vadállat aki a sittről jött ki..


Ennyi jutott eszembe csak, kérlek szépen titeket aki tudja a film címét mondja meg.


Válaszokat előre is köszönöm, további jó estét. :)



2016. febr. 5. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2016. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZI :D Ment a zöld pacsi.
2016. febr. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!