Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud nekem Wattpad- on...

Valaki tud nekem Wattpad- on jó, magyar történeteket?

Figyelt kérdés
Engem a magyar kategóriás írók csúnyán elkerülnek. Angolul még találok, de abból meg nem vagyok a legjobb így csak a 99% értem meg és lehet, hogy pont a lényeg vagy abban a maradék 1%- ban. Szóval valaki tud magyar történeteket, sorozatokat Wattpad- on?

2016. febr. 6. 21:22
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Creepypasta Story😍
2018. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Ha érdekel még, tudok ajánlani.


Räudun kihunyóban. Démonjai, hogy mentsék az otthonukat

új bolygókat hódítanak meg, keresve az erőt, mellyel szabadon engedhetik teremtőjüket. Vezetőjük Diäblor, mortalli nyelven Sátán. Ám, mint mindig, semmi sem megy úgy, ,ahogy hatalmasok elképzelik.

Räudun népe ketté szakad, mert egy részük Lidércnyomás irányításával félik atyjukat szabadjára engedni.Háború robban ki, melynek központja a mortallok népe lakta föld.

A Sátán embereket gyűjt, hogy életerejükből kovácsolja újra a Rettegés kapuját, míg fivére Lidércnyomás embereket irt, hogy megakadályozza azt.

Főhősünk, Lángcsiholó, ki fia a Sátánnak, visszatér halottaiból, miután emberként élte mindennapjait és kezdetét veszi a harc.

Az ő kezében van a föld és a világ sorsa, de vajon kinek az oldalára áll?

Jó olvasást. :3 :D


. Ha szereted a horror fantasyt, akkor talán ez is elnyeri a tetszésed. Remélem.  


☠️


Idegen. Első látásra talán ez jellemezheti a leginkább. Az egyszerű halandó számára álombéli hatást nyújt, ahogy a lángok nyelveit idéző narancs, meg az elmúlást hirdető fények gomolyognak a falakon, miként előttük a hasonló díszben pompázó oszlopok a Káosz precizitásával foglalják a helyüket. Nem lehet megmondani, hogy az aranysávval kijelölt talajon, avagy a vérfoltokkal tarkított mennyezeten állunk e vagy sem. Maga a tökéletes zűrzavar az, amely itt uralkodik. Az emberek fejetlenségnek, káosznak, a Rend tükörképének hívják, de nekem az otthont és a nyugalmat jelképezi.


- Kövess fiam - jelzek neki, de immáron a valós alakomban.


Itt nincs kitől tartani, nem számít, ha látnak.


Lángcsiholó is úgy lép át, ahogy valójában kinéz, de nem néz körül. Nem csodálja meg a hely szépségét, csak keresztül vág a lángokon.


- Rég jártál itt, fiam - suttogom, amint az oldalamra ér.


- Ezer éve az legalább.


Lépteink árnyak kísérik, mialatt a feketeség üressége felett, talpaink alatt kőlapok jelennek meg, majd foszlanak széjjel. A mélységből a semmi kacsintgat ránk, míg fentről a csillagaink tündökölnek.


- A Hét Trónus Terme - szólalok meg.


Lángcsiholó felemeli tekintetét, és a vele szemben izzó fergetegbe mélyíti. A vakító fényeteket vérvörös pompa nyomja el, melynek helyén először a helyiség körvonala, majd teljes egésze jelenik meg. Teteje a homályba vész, ahol a végtelen űr képzi határait. Mindig is kíváncsi voltam rá, mi rejtőzhet a képzeleten túl. Falait räudun-i tűzből öntötték, amik szépsége dicséretért kiáltozik. Narancs és vörös játszik rajtuk, ahogyan a régmúlt históriáit idézik fel. Aranyból szőtt talaja félkört alkot, és hét ülőhely foglalja rajta a helyet. Mind magasabban van a többinél, melyekre egy-egy lépcsőfok vezet fel. A középső, amely a maga módján a legegyszerűbb, mégis a legfeltűnőbb hatást kelti, az a számomra kijelölt hely. Mortallok nyelven szólva az Ördög trónja. Mellette valamivel díszesebbek következnek. Lidércnyomás és Jégmámor ülik azt. Idősebb fivéreim. Őket követi Merkhur és Viszály. De rég láttam őket. A legszélsők a legmegmunkáltabbak. Tükrözik gazdáik találékonyságát. Birtokosai, Megszálló és Kéjvágy.


[link]

2019. márc. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!