Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DEADPOOL című mozifilm...

A DEADPOOL című mozifilm megtekinthető lesz-e feliratos verzióban?!

Figyelt kérdés
Ma frissült a CinemaCity oldala is (se a többi alternatívába), s ott nem található feliratos verzió, ez a későbbiek folyamán lesz elérhető vagy nem lesz ilyen verzió?

2016. febr. 8. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a premierkor nincs, már nem is lesz. Esetleg tömeges igény esetén megfontolnák, de garancia szerintem akkor sincs. Magyarországon rossz üzlet feliratosan vetíteni valamit. Töredék bevételt produkál a szinkronoshoz képest.
2016. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 halalfalo válasza:

Remélem, hogy lesz. Szép az anyanyelvünk, meg minden, de nem bírom a szinkront, főleg ha rosszul is fordítják. Pl a trailerben:

"a szuperhősruha ne legyen zöld, se színjátszós"


Ez eredetileg "zöld és animált" lenne. Ez egy utalás arra, hogy a színész a Zöld Lámpást játszotta, ahol (az Acélemberrel egyetemben) CGI ruhát hordott. De magyarul az egész nem jön át. És egyéb hibák is vannak, persze sokszor azért, mert nem illik szájra.


Mindenesetre én drukkolok a feliratos verziónak! :)

2016. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mokiem98 válasza:

Biztos, hogy van.

Én gépen először feliratosan láttam, aztán néztem moziba, de már sztem csak külön tudod letölteni, vagy külön úgy keress rá.

2016. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!