Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Egy katonai film, kb. 2000-2010 es. Történet:

Egy pár katona, egy katona bázison minden megszokott, de egy valami terroristák elleni akció a hegyek között nagyon nehéz volt, alig volt ott rádiójel és még mobilon se tudtak kapcsolatot felvenni a katonasággal. Észre veszik őket, és nem bírnak elég gyorsan menni a köveken, és utol érik őket a terroristák. Mindenki meghal, kivéve egy valaki, (Mark Wahlberg volt) és ő túlélte, egy súlyos láb lövéssel, elment a legközelebbi faluba, ott segítettek neki, egy család, egy apa és fia, nem nagyon beszéltek angolul, és nekik aszem a vallásuk-ban ott volt, hogy aki az a Terroristáknak az ellensége annak ő segít. Utána jöttek az amerikaiak és elkapták a terroristákat, az lett a film vége, hogy (Mark Wahlberg) (a) főszereplő-t újra próbálják éleszteni, mert valami robbanás leállította a szívét. És ennyi lenne a film röviden, és amennyire emlékszem.



2016. febr. 11. 18:20
 1/4 dozerman ***** válasza:
74%
A túlélő
2016. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az, mert a Túlélőt nem rég néztem moziba :D
2016. febr. 11. 18:24
 3/4 dozerman ***** válasza:
100%

Az egy másik film! Én erre gondoltam:

A túlélő (2013) Lone survivor

[link]

2016. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, nagyon köszi!! :D
2016. febr. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!