Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem jó animéket...

Tudnátok nekem jó animéket mondani?

Figyelt kérdés

Bármilyen jöhet. :) Ha lehet írnátok róla egy rövid bemutató félét ? :D

És ne legyen annyira unalmas a története. .

Arigatou !

:D:D Köszi L


2016. febr. 11. 20:14
 1/8 anonim válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCJ8u5QRDuZZ6ZPFfHxahkAQ


itt nagyon sok ajánló van,az idei évi animékről is van már szó

2016. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attack on titan: az embereket megtámadták a mutáns óriások, így kénytelenek elkeríteni magukat falakkal, ám egy nap megjelenik egy gigantikus óriás ami áttöri a falat, így bejut a többi, és az emberek kénytelenek harcba szállni velük.

D-frag: slice of life, a suliban egy srác kénytelen csatlakozni egy csoporthoz, ahol kicsit érdekesek a tagok, mindenki elképzel magának egy képességet, elemet(a föld homokos kézzel veri meg az ellenfeleit) és az egész anime vicces, humoros.

Soul eater:vannak olyan emberek, akik fegyverekké képesek alakulni, és olyan emberek, akik ezeket a fegyvereket tudják használni. Egy iskolában meg kitanítják a párosokat, hogy minél több boszorkányt,démont megöljenek, amiknek a lelkét aztán a fegyverek megeszik. A pároknak pedig mindig össze kell hangolódniuk és egymást védniük, így tudnak nagyon erőssé válni. Aztán persze elszabadulnak a gonosz erők és pár diák kénytelen harcba szállni.

Lovely complex: Egy nagyon magas lány sohy nem talál magának megfelelő barátot magassága miatt, de találkozik egy nagyon alacsony fiúval és szerelmes lesz belé. A fiú viszont nem viszonozza a szerelmét, a lány meg nem akarja feladni.

Tokyo ghoul: a ghoulok olyan szörnyek, akik emberhússal táplálkoznak, de kinézetre teljesen emberek. Kaneki találkozik eggyel, aki majdnem megöli, de szerencsére rájuk zuhan valami így a ghoul meghal, Kanekit pedig megtalálják és kórházba viszik ahol az orvosok átültetenek belé szerveket, hogy megmentsék a mellette talált halott "lányból". Kaneki pedig így félig ghoul lesz, így kénytelen segítséget keresni, amit talál is egy jófajta ghoulokból álló csapatnál akik csak hullákkat esznek. Persze Kanekit sokan üldözni kezdik, hogy megkóstoljàk vagy megvizsgálják meg ilyenek.

Sword art online: egy újfajta technikával már igen valószerű tud lenni egy számítógépes játék. Szemüvegekkel tulajdonképpen szó szerint belekerülsz a játékba. Egy új jaték kipróbálásakor amikor tele van a szerver a játékkészítője nem engedi kilépni a játékosokat, mindenki bentragad, addig amíg meg nem ölik a főellenségeket. De persze ha a játékban meghalsz, a valóságban is!

2016. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mayuri4486 ***** válasza:

Nem tudom, neked mi számít jónak, és érdekesnek, de én a Bleach animéhez ragaszkodom. :)


~A Bleach nyomon követi Kurosaki Ichigo történetét, miután megszerezte egy halálisten, Kuchiki Rukia erejét. Megszerezve ezen képességét kénytelen vállalni a feladatot, hogy megvédje az embereket a gonosz lelkektől, a lidércektől és a halott emberek lelkét továbbküldje a túlvilágra, a Lelkek Világába.


Ez egy 366 részes anime, eddig 662 megjelent mangafejezettel, ami magyar. :)

2016. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) a Lovely Complexet És a SAO - t láttam, mindkettő nagyon tetszett :) Tudtok még ? :):)
2016. febr. 12. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tigrancs válasza:

A vándorló palota

Aryettie-Elvitte a manó

Tmm(Tokyo Mew Mew)

Black Bullet

Chihiro szellemországban

Fairy Tail

2016. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NagyPamela ***** válasza:

Szerelmes:


akagami no shirayukihime-a főszereplő egy vörös hajú lány.Ebben a történetben a természetes vörös haj igen ritka.

Találkozik egy herceggel..szép lassan egymásba szeretnek...stb

sukkite ii na yo-tipikus szürke lány helyes fiú,csak itt a fiú fut a lány után.

Tonrai no kaibutsu kun:ezt nehéz elmagyarázni.Kissé különc, erőszakos fiú,és egy éltanuló lány története.

ao haru ride:ezt olvasd el AnimeAddicts-on mert nem tom elmagyarázni

kaichou wa maid-sama:a lány Dök elnök közben egy cselédlány amiről senki nem tud.A suli leghelyesebb pasija rájön...nem mondja el senkinek mert beleszeretett a lányba..bla bla bla az egyik kedvenc animém.Szerelmes és vicces is.


Misztikus:

kamisama hajimemashita:szerelmes misztikus.Ezt is olvasd el AA-n

ao no exorcist-sátán fia,amiről nem szólhat. szerintem ezzel sok minden telmondtam. egyik kedvnec animém

hakkenden:egy kissrácba bele"ültettek" egy kardot...blablaaaa ez is az egyik nagy kedvencem

Fairy tail:Ez egy varázsló céh-ről szó


Sport:

Free:úszós

Most csak ennyit tudtam.Remélem segítettem :)

2016. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) megnézem őket :) tudtok még ?
2016. márc. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!