Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dumb és Dumber kettyó című...

A Dumb és Dumber kettyó című filmből valaki adni egy linket, ahol megtalálhatom a stáblista alatti Kerekes József és Haás Vander Péter párbeszédet?

Figyelt kérdés
A dvd kiadásban sajnos nem hallható. Nem értem miért nem rakták bele.

#mozi #stáblista #vicces #vicc #poén #2. rész #Dumb és Dumber #kettyó #Kerekes József és Haás Vander Péter #stáblista alatt
2016. febr. 14. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A filmben szerintem nincs ilyen link, de minek is lenne, hiszen ott van maga a film
2016. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom nem érted mire gondolok. A moziban a stáblista alatt hallható volt egy kifejezetten vicces párbeszéd a két szinkronszínész hangjával, olyan mint ami az első részben van.
2016. febr. 14. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, van ilyen, sok filmben van. Na hát ott van a stáblista végén. Vagy írjam le hogy hanyadik percnél, szerintem gyorsanban megtalálod, ha odatekersz, sokaknak meg sincs a film.
2016. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a dvd változatban nincs benne ez.
2016. febr. 15. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak moziban volt hallható, mivel direkt a stáblistát végigülőknek szólt, én is kerestem a dvd-n.
2016. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!