Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflixre egyszerre rakják...

A Netflixre egyszerre rakják fel a sorozat összes részét?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl most fog kijönni március 4-én a House of Cards. Olvastam egy olyan kommentet, hogy akkor valaki 1 hét alatt végig tolja és utána meg 1 évet kell várnia a következő évadra. Akkor itt úgy van, hogy 4-én fel is töltik a 4. évad összes részét? És nem hetente jön ki egy új?


PS: tudom, hogy elő lehet rá fizetni itthon is, még nem vettem rá magam elfoglaltságaim miatt.



2016. febr. 14. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyszerre. Heti egy rész.
2016. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, a netflixes sorozatok részeit egyben rakják ki. Ezért ha tegyük fel jól tudsz angolul akkor már egy nap alatt bedarálod az évadot.
2016. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az elsőnek nincs igaza.
2016. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre. Daredevil, Jessica Jones, stb. Mind azonnal fennt volt a teljes évad.
2016. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
De az elsőnek igaza van, sok sorozat heti 1 epizódos :)
2016. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kivéve a Netflix saját sorozatait... És a House of Cards bizony a Netflixé...
2016. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen sok sorozat, de nem a netflixes és a kérdés a netflixről szólt nem sok sorozatról.
2016. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek abban az esetben lehet igaza, ha az adott sorozat párhuzamosan TV-ben is megy. Akkor simulcast lehet nézni, nyilván a szerződésükben ki van kötve, hogy nem szaladhatnak előre. De a saját gyártású sorozatok, illetve régebbi sorozatok mindig egyszerre, teljes évaddal kerülnek fel.
2016. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A saját gyártású sorozatokat egyszerre, és a vásárolt sorozatokat is általában egyszerre ( 1-2 kivétellel ), de azokat csak a TV-s vetítés után, ami ugye heti 1 rész.

Egyébként a House of Cards elképzelhető hogy nem lesz itthon elérhető rajta, mert a magyarországi jogok az Sony-nál ( AXN, Viasat ) vannak.

2016. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb elérhető lesz. Az ilyen szerződések nem örökre szólnak, majd amikor frissíteni kell, úgy kötik meg, hogy a Sony nem kap kizárólagos jogot, ha meg nem fogadja el, akkor a Netflixé lesz a kizárólagos jog.
2016. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!