Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó sorozatokat vagy filmeket. A téma kötetlen. Ami nektek tetszik. A sorozat lehet olyan mint pl. : Breaking Bad avagy lehet olyan film mint pl. : Nagyfater elszabadul?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

sorozatban az a baj hogy túl sok a minőségi: Vikings, trónok harca, chuck, peaky blinders, shameless, the flash, suits, lost.


Filmek: mr nobody, ink, take shelter, room stb.

2016. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Better Call Saul
2016. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sorozatok: Banshee, vagy a The Walking Dead.Mostanában én a Drót-ot nézem,nekem nagyon bejön.Vígjáték sorozatnak jó Kaliforgia.
2016. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

The 100

Orphan Black

2016. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MynameisA válasza:

Sorozat: Vikingek, The Walking Dead, The Vampire Diaries, The Originals, American Horror Story, Odaát, Hannibal, Shameless, Pretty Little Liars, Fear the walking dead, Ravenswood, The Secret Circle, Teen Wolf, My mad fat diary, Scream, Scream Queens..stb.

Filmek: Star Wars, Gyűrűk uta, Hobbit, Bosszúállók, Thor, Vasember, Batman, Deadpool, Harry Potter, Jurassic Park, Démonok között, Halálos hallgatás, Kör, Requiem egy álomért, Felhőatlasz, Az Útvesztő..stb.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sherlock, doctor who,better call saul, TRONOK HARCA<3
2016. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendőrakadémia
2020. dec. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csillagközi romboló
2020. dec. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!