Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Fekete...

Mi a véleményetek a Fekete vitorlák című sorozatról?

Figyelt kérdés
Most kezdeném el, de nem tudom, hogy érdekelne-e. Tudom, hogy az ésszerű dolog az lenne, ha elkezdeném, és majd meglátom, hogy milyen, de biztosra szeretnék menni. Trónok harcához is hasonlíthatjátok, azt nemsokára befejezem, kellene egy másik sorozat amit nézhetnék. Kérek szépen mindenkit aki válaszol, hogy NE spoilerezzetek. Előre is köszönöm! :)

2016. febr. 15. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Az első két-három részt megnéztem, nem tetszett. Kalózhajókat vártam, de egy szigeten játszódott a sztori.
2016. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Imádom, az egyik kedvencem!! az első évad első pár része nem túl jó, nekem kicsit unalmas is volt, de megéri megnézni azért, amit az első évad végén és a 2.-3. évadban látni fogsz! És persze kell is az a pár rész ahhoz, hogy értsd, hogy miről is van szó :) Szóval..ajánlom
2016. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huhh... a mai felhozatalból a kedvencem. Mondjuk én nagyon szeretem a kalózos dolgokat, úgyhogy elfogult vagyok. Van benne politika, szex, intrikák, harcok, humor, úgyhogy hasonló a Trónok Harcához, igen. Kell neki egy kis idő, míg beindul, de megéri megvárni, mert később lesz benne dara is bőven :D
2016. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mai sorozatok közül ez a kedvencem. Számomra jobb, mint a Trónok harca, bár csak azért, mert a Trónok harcát a könyvekhez hasonlítom és ahhoz képest gyenge.

A Fekete vitorlákban is vannak kissé unalmasabb részek, de nagyon fordulatos, és mint mondtam: jelenlegi sorozatok közül a kedvencem.

2016. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aktuális kedvencem. Az első pár rész már felkeltette a figyelmem, de a 2. évad látványban, akcióban egyszerűen zseniális. A karakterek szuperek, a negatív szereplő is megszeretteti magát.
2016. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom, kezd el mindenképpen!

Fantasztikus karakterek vannak benne.

2016. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!