Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hány évadra...

Szerintetek hány évadra tervezik a The Walking Dead című sorozatot?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudni, nézettség miatt fogják még húzni tuti. Sajnos szerintem, mert évadról évadra a történet egyre gyengébb. A zombik már nem viszik el a hátán a storyt, amúgy meg semmi sem derül ki. Egyedül az adott kitárgyalnivaló dolgok az érdekesek, de lassan nem lesz mit, illetve már így is van pár dolog amit vagy 20x eljátszottak.
2016. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Tudnak még alakítani azok, hidd el...

Semmi nem derül ki. Dehogynem! Attól, mert mostanában light-osabb (bár nem értem miért, ez a több ezres zombicunami szerintem betalált), attól még nem fogytak ki az ötletekből.

Washingtonról sincs még semmi infó. Lehet, hogy eljutnak oda, és minden kiderül. Ilyesmi volt az is, (SPOILER...) amikor a kutatólaboratóriumban vagy hol voltak, és az egyik ottmaradt tudós elmagyarázta a dolgokat. De ez már csak tipp.


ON: Már megrendelték a 7. évadot is, szóval biztos nem lesz TWD-ből hiány a közeljövőben. Hál' Istennek.

2016. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam valahol, hogy ha nem esik a nézettség, akkor 10 évadot mindenképpen akarnak készíteni.
2016. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Gyakorlatilag elment fél évad egyetlen egy dologra, amiközben nagyon gyengén fűzték bele ezeket az ideológiai szálakat. (Lásd Morgané)


Sokkal érdekesebb dolgok is voltak itt, 1-2 évadról ezelőtt ami a mai napig nem derült ki, mert fontosabb volt hogy halomra gyilkolják egymást megint...


Amúgy akárhogy siker sorozat a nézettség miatt, kissé nevetséges ahogy mintha egyre kisebb lenne a budget. Lásd az első pár évadban mutatott betondzsungel, autópálya, börtön helyett most van kisváros meg az összes sceen kisebb helyen meg erdőben van.

2016. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az jó lesz hogy ha huzák még a sztorit.

Engem csak egy dolog érdekelne. Hogy most kb hol vannak helyileg? Már mint ha látnánk térképet. Alexandria hol helyezkegne el?

2016. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még mindig nagy rajongójuk vagyok, legyen minél több évad!


És gyűljön minél több rajongó a fan-site oldalra, hogy előrébb kerüljön a toplistán:

[link]

2016. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!