Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Horror Sztori Hotel évadáról?

Figyelt kérdés
Az évadokat milyen sorrendben helyeznétek el.Melyik tetszett legjobban?!
2016. febr. 16. 17:04
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egész jó , bár nem igazán az én stílusom.. Nekem az első évad az örök kedvencem , azt még egyik másiknak sem sikerült felülmúlnia. A sorrend: 1,3,5,2,4. Hiába a negyedik az utolsó ( ami nem alkotott igazán maradandót) , a második évadot kifejezetten utáltam , alig vártam hogy vége legyen, számomra az első után nagy csalódás volt. Szerencsére ezért a harmadik évad kárpótolt, de az sem hasonlítható az elsőhöz.:)
2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Huh, nekem pont hogy a 2. az örök kedvenc, de csak Zachary és Sarah miatt szóval lehet hogy elfogult vagyok.


Amúgy nem volt rossz az ötödik (bár lady gaga nekem egyáltalán nem szimpi). Kicsit zavaros volt néha, meg bezavart hogy egy ember több karakter is volt az évadon belül.


Nálam a sorrend: 2.4.1.5.3.

(Igen a négy így visszagondolva tenyleg nem volt nagy cucc de en azt lattam elösször és az valamiert nagyon megragadt.)

2016. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett az 5. évad, de az első nálam is örök kedvenc marad. :D Nekem a 3. és 4. évad volt csalódás. bár a 4. valamivel jobb volt, így a sorrendem 1,5,2,4,3
2016. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett az 5.évad.

Sorrend: 1,2,5,3,6

2021. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!