Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen láttam egy filmet, de nem emlékszek a címére.

Egy pár dolog, amire emlékszem belőle:

Az USA-ban játszódik, és egy kislány a főszereplő. Ha jól emlékszem szőke hajú, de nem bizti.

Elmegy otthonról, csak úgy. Azt hiszem Vegasba akar menni, de ez sem bizti. És autóstopposkodik és fel is veszi valaki. Valami motelbe is történik valami talán. Ú igen. Meg a kislány szüleivel volt valami hogy elváltak vagy egyedül neveli az apja vagy valami ilyesmi. Meg a szülinapjára egy pisztolyt kapott.

Jó, tudom ebből lehetetlenség kitalálni, hogy ez melyik film,de ennyire emlékszem csak belőle:(



2016. febr. 17. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is rég láttam azt a filmet, ami beugrott, tehát közel sem biztos, hogy erre gondoltál, de hátha: Huncutka a címe
2016. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, de köszi azért:) megy a zöld!:)
2016. febr. 18. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az.


Chloe Grace Moretz a kislány.


[link]

2016. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez volt az!!:)
2016. márc. 12. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szivesen.

Nyomtál zöld kezet? :)

2016. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze:)
2016. márc. 18. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!