Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett a Deadpool film...

Miért lett a Deadpool film Ryan Reynolds főszereplésével ennyire sikeres?

Figyelt kérdés
Én láttam a filmet megnéztem és annyira nem hagyott bennem maradandót ,de még mindig jobb filmnek gondolom mint a többi PG 13-as Marvel filmeket Bosszúállók,vasember,Thor,Amerika Kapitány filmek stb... !!! Ez a véleményem a filmről.

2016. febr. 18. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha szerinted is jobb, mint az általad felsoroltak, akkor nincs mit csodálkoznod, hiszen a felsoroltakat is kismillióan megnézték...
2016. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez csak az én véleményem volt ! Szóval nem arra céloztam,hogy jobb lett hanem személy szerint utálom a képregény filmeket ,de ez tűrhetőbb volt mint a többi ,de még így is egyszer nézhetős volt !
2016. febr. 18. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó marketing. Ez hozza az elsőnapos/elsőhetes rekordokat.
2016. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, én is hasonlóan gondolom, de mivel egy hatalmas karikatúra karakter ezért kihagyhatatlan filmnek tartom, imádom ahogy röhön önmagán. :D
2016. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Sikerült a készítőknek olyan marketinget összehozni a film köré, hogy olyanok is megnézzék akik soha nem hallottak még a karakterről. Az én ismeretségi körömben is akik elmentek megnézni moziba, nem azért mentek el mert érdekelte őket maga a karakter vagy a történet, hanem mert viccesnek tartották a trailer-t. Holott azt fogalmuk sem volt ki vagy mi az a deadpool és szerintem még most sincs. Biztos vagyok benne ha pár év múlva megkérdezik az embereket hogy mi az a deadpool akkor a 70% azt fogja mondani, hogy az egy vicces film, nem pedig azt hogy az egy király képregényhős.
2016. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert már a Wolverin filmben is ő volt -az elcseszett- Deadpool, ami után azt nyilatkozta,hogy bánja,hogy elvállalta, mert borzalom lett, holott Deadpool az egyik kedvenc karaktere. És közben ő volt a Green Lantern is, így lehet vele poénkodni.
2016. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Wolverine filmet felülírta a Days of Future Past film, ahogy az eddigi össze X-Men filmet is.
2016. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!