Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek vannak amelyek...

Milyen filmek vannak amelyek az palesztin-izrael konfliktusról szólnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz Zohannal.
2010. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erről a témáról nem szokás filmet készíteni. Sajnos az igazságot nem lehet megmutatni, mert ha megmered tenni akkor előbb-utóbb véged. Az IDF (Izrael Védelmi Erők) nagyon sok főleg amerikai emberjogi aktivistát lelőttek, vagy elzavartak amikor leakarták filmezni azt, hogy a zsidók miként lopják a vizet vagy a földet, vagy rombolnak le palesztin házakat.

Ha arra gondolsz, hogy rendes mozifilmet készítettek-e, vagy ilyesmi akkor szerintem ilyen film nem nagyon van.

Van egy kis film aminek az a címe, hogy Dávidól lett Góliát és Izrael növekedését mutatja, de ez csak egy rövid 10 perces filmecske és az vele a baj, hogy csak a palesztinok szemszögéből. Igazi két szemszögös filmet mint pl a 2. világháborús filmek legtöbbje, olyat az izrel-palesztin konfliktusról még nem láttam.

2010. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én láttam pár izraeli filmet , mind a palesztinok szemszögéből mutatja be. A téma érdekes,csak nagyon unalmasan a cselekmény. Viszont egy nagyon jó izraeli háborús film a "Lebanon", de az nem a palesztinokkal foglalkozik
2010. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!