Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A fiú (the...

Mi a véleményetek A fiú (the Boy) cimű horror filmről? SPOILER-lent

Figyelt kérdés
Tetszett nektek a vége? Mikor Brahms-ról kiderült, hogy ott élt mindvégig a házban...

2016. febr. 19. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett ^^ de annyi kérdésem van :o Mit írtak a szülei a levélbe?hogyhogy ott élt a házban? és akkor mire kellett a baba? meg stb :o alig várom hogy megnézhessem jó minőségben,mivel amikor néztem az egész sötét volt :/
2016. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A levélben vmi olyat irtak (amennyit eltudtam olvasni), hogy "most már a lány a tiéd"...Szoval én ezt a szülői öngyilkosságot ugy fogtam fel, h Brahms terrorizálta a szüleit mert pszichopata volt már kiskora ota. Aki megölt egy lányt, ezért okozta a tüzet, h megrendezze saját halálát, de közben a szülei mindenről tudtak, csak védték őt az igazságszolgaltatás elől.

A baba pedig csali volt, hogy vmi indokkal dadust csaljanak oda, aki majd tetszeni fog Brahms-nak.

Bár, az értelmét nem értem, h hogyan képzelték a szülők, h majd összejön a fiuk vkivel és akkor nekik már nem lesz gondjuk vele és a páros boldogan él majd..mert a film végén erős utalás volt rá, h Brahms többet akart Grétátol :P

Már várom én is, h kijöjjön DVD-n, mert a fele filmet nem látni :/

2016. febr. 20. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam,de ez a verzió lehetséges lenne :o Én azt nem igazán tudtam kivenni hogy mi van a levélben :o de így csak mégjobban beindult a fantáziám,pedig már mindenre gondoltam :o
2016. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon remélem, h lesz 2.rész is, mert a végén erős utalás van rá :)
2016. febr. 21. 19:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is :o
2016. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor a padláson leüti a csajt, ott nem tűnik fel egy pillanatra? Én pont akkor néztem oda, így egy fél pillanatra láttam egy porclánarcot. Amúgy én végig azt hittem, hogy az igazi Brahms a boltos pasas.
2016. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Es a vegen ki rakja ossze ujra a torott babat?
2016. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

SPOILER

Brahms rakja össze ugyanaz a kardigán van rajta látszik, de hogy hogy élte túl az passz

nekem tetszett a film egyébként klisés de a végén a csavar jó és onnantól érdekesebb.

SPOILER

egyébként a magyar szinkron borzalmas. Angolul sokkal jobb, gyerek hangja is van, de a végén amikor felbukkan már mélyebb és úgy sokkal ütősebb mint azzal az elcseszett magyar szinkronhanggal

2016. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen a magyar szinkron vmi borzalom :/ ha kijön dvd-n en is angolul akarom megnézni.
2016. máj. 27. 07:26
 10/14 anonim válasza:
Én kiváncsi lennék mit művelt a Gréta ruháiba öltöztetett zsákbabával........ xD
2016. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!