Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van pár kérdésem a Star...

Van pár kérdésem a Star warssal kapcsolatban. Tudnátok rá válaszolni?

Figyelt kérdés

Itt vannak a kérdések:


1. A Star wars 1-ben (Baljós árnyak) amikor a Naboon feltűnik Maul akkor Padmé mögött egy komplett sereg áll. Padmé miért nem löveti le Mault?


2. A Star wars 2-ben (A klónok támadása) miközben Yoda megtartja az oszlopot amit Dooku döntött Kenobiékra azalatt Dooku miért nem szúrja le?


3. A Star wars 2-ben (A klónok támadása) amikor Yoda leteszi az oszlopot miért nem inkább Dooku hajóját roncsolja szét vele (az oszloppal)?


4. A Star wars 3-ban (A sithek bosszúja) amikor Obi-Wan megtámadja Grievous tábornokot, akkor Grievous miért áll ki vele? Miért nem löveti le a droidseregével?


5. A Star wars 3-ban(A sithek bosszúja), amikor a 4 jedi megy letartóztatni a kancellárt, akkor ketten közülük miért csak állnak és hagyják, hogy Palpatine tök lassan kinyírja őket?


6. A Star wars 3-ban (A sithek bosszúja) Windu miért nem öli meg azonnal a kancellárt amint lehetősége nyílik rá?


Ezek lennének tehát a kérdések.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

1. mert akkor hamar vége lett volna a filmnek :DD

2. lásd: 1

3. lásd: 1

4. lásd: 1

5. mert akkor megoldódna az egész probléma, és nem születne meg a IV, V, VI. rész

6. lásd: 5


:( tényleg ennyire logikus az egész. és ezt úgy mondom hogy sajnálom hogy ekkora plotholeok vannak bennük.

2016. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a legtöbbre a magyarázat, hogy hamar vége lenne a filmnek. Pl az Eredeti Trilógiában ezért nem tudnak lőni a rohamosztagosok. Lelövik Lukeot vége izgalmas. Szóval igen.
2016. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Mert előrántaná a fénykardját, mint a vadnyugaton a stukkert.

2. Elmenekül. Az a biztos.

3. Nem esik neki kézre.

4. Mert szeret jediket ölni. Kinyírt belőlük jó sokat saját kezűleg.

5. Palpatine gyorsan nyírja ki őket nem lassan. Fel se fogják hogy mi van.

6. Mert szórja a villámokat.

2016. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Mert egy Sith, egyrészt nem biztos, hogy bármekkora sereg le tudná lőni (pláne hogy dual-bladeje van), másrészt a jediknek van valamennyi becsületük, és ahelyett, hogy aljasan lelövetik, inkább megharcolnak vele.


2. Kb ugyanaz mint előbb, Dooku eleinte jedi volt, Yoda is volt mestere, valamennyi becsülete van. Amúgy sem akarja szerintem veszélybe sodorni magát azzal, hogy egy ilyen erős jedibe beleköt (ki tudja, mi lett volna még az öreg tarsolyában? :D)


3. Mert alig tudta már így is tartani, azért k**va nehéz volt az az oszlop. Örült szerintem, hogy a 2 jedit meg tudta menteni.


4. Azért, mert magának akarja a dicsőséget, hogy legyőzte a nagy Obi-Want.


5. Ezen én is gondolkodtam, szerintem egyszerűen gyengébbek (sokkal) mint Sidious.


6. Erre tényleg az a válasz, hogy legyen folytatás (illetve hogy legyen értelme a már meglévő folytatásnak).

2016. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 atrilas ***** válasza:

1.: ha lelövi felbőszül Palpatin

2.: minden JEdi rájukszálna

3.: nincs annyi ereje

4.: nem lenne logikus ő akart személyesen számolni vele

5.: hamar legyőnék és vége lenne

6.:lásd 5.

2016. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!