Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagkapuból melyik rész ez?

Csillagkapuból melyik rész ez?

Figyelt kérdés
Nagyon rég láttam már, de annyira emlékszem belőle hogy a csillagkapu életre kel és nem nyitja ki az íriszt, meg beszél a parancsnoksággal stb. Remélem így behatárolható.

2016. febr. 21. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Álmodtad. Nincs ilyen rész.
2016. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen rész tényleg nincs. Olyan van, hogy mögötte lévők blokkolják de maga a kapu sose kel életre.
2016. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem arra a részre gondolhatsz, ahol valamilyen energiasugárral lövik a kaput és megjelenik az egyik goa'uld asszem Baal hologramja és tárgyalnak.

Nem?

2016. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hatodik évad első két része lehet talán, abban van ez a Baal-os.
2016. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az 6-ik évad de szerintem megvan mire gondoltam. Volt egy rész ahol apro részecskékkel basztatta az egyik rendszerúr a kapu, szerintem Sokar volt az. A lényeg hogy úgy beszélt a parancsnoksággal hogy piros kis arcocska jelent meg az íriszen. Vagy lehet tényleg csak álmodtam :D
2016. febr. 22. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan valóban van, hogy beszél az írisz ellenére, és részecskékkel bombázza olyan is.
2016. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MARCI1101 ***** válasza:

Tudom melyik az!Apofisz volt az nem?Evakuálni kellett

az egész bázist

2016. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MARCI1101 ***** válasza:

Bocsi nem voltam elég érthető.Apofisz megakarta támadni

a Földet, de nem űrhajókkal.Egy energiafegyverrel lőtt

át a kapun.Az írisz ellenére asszem 16 óra múlva felrobbant

volna.Ezért evakuálták az egész bázist.Sőt az egész várost is.De a robbanás elpusztította volna a fél bolygót.Végül sikerült megmenekülniük.Az már mindegy hogyan.

2016. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2x17 Kockázatos játékok: amikor Apófisz haldoklik (még a gazdatest is megszólal és beszélget Daniellel óegyiptomiul) Sokar támadja az íriszt és beszél rajta keresztül
2016. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!