Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A star wars 7-ben miért...

A star wars 7-ben miért kellett rögtön megmutatni hogy hogy néz ki Kylo Ren?

Figyelt kérdés
Darth Vader arcát se mutatták meg rögtön hogy hogy nézett ki hanem vártak a legutolsó részig, és ott jól volt megcsinálva, itt meg rögtön lelövik a poént
2016. febr. 22. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert nem akarták az utolsó vesszőig is lemásolni az eredeti trilógiát. Így is kb az egész sztori ugyanaz, minimális változtatásokkal...
2016. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Mert akkor teljesen le lett volna másolva az eredeti.
2016. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert Kylo Ren nem bújik a maszk mögé. Valóban majdnem ugyanaz mint az első trilógia első része, de szerintem erre legalább lehet épteni.
2016. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet h Kylo nem Vader nem kell neki a maszk mint Vadernek. Csupán azért viseli gondolom én, mert ezzel is a nagyapjára akar hasonlítani.
2016. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Edócsa ***** válasza:
100%

Azon én is meglepődtem...

Érdekes, mikor Poe mondja, nehéz őt megérteni maszkban, rá se hederít, mikor meg Rey tesz megjegyzést a maszkra, egyből leveszi... Nem tudom, mi okból, de szerintem meg akarta mutatni magát Reynek. Később látszik is, hogy mikor Hux látja őt maszk nélkül, elszégyelli magát. 😃

2016. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!