Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereti mindenki a...

Miért szereti mindenki a nyálas szerelmi történeteket?

Figyelt kérdés

Annyira tipikus, a rossz fiú és a jó lány sztori. Hányni tudnék tőle, ahogy a kedvenc sorozataimban sorra rontják el a kedvenc férfi karaktereimet.

Miért nem maradhat az a rossz fiú, egyszerűen rossz fiú?

Nem vagyok ellene a szerelmi szálaknak, de ha nyálas, akkor igen. És a legtöbb esetben az, igazából nem is nagyon tudok kivételeket, mert igen ritka, hogy ha nézek egy sorozatot, és "ship"-elek egy párt, aki nem tudja, mit jelent, azt, hogy drukkolok, hogy összejöjjenek, szeretem őket, stb, de ezt a szót nem tudnám magyarra fordítani, akkor azok összejönnek. Mert csak a nyálas párokat hozzák össze, és sok nagyon jó lehetőséget figyelmen kívül hagynak. Engem meg halálra idegesítenek azok a párok! De tényleg. Nem vagyok kifejezetten romantikus típus, legalábbis, nem a szó azon értelmében, ahogy azt a legtöbben értelmezik. És sose értettem ezeket. Mindenki kedvenc párjai az agyamra mennek. És valahogy úgy zavar, hogy olyan más vagyok. Hogy mindenki együtt örül a "szép" pillanataiknak, míg én titkon azt remélem, hogy a srác, aki rossz volt, és szerettem a karakterét, valahogy kirúgja a csajt és újra olyan lesz, mint volt.

Aki ismeri a TVD-t, TO-t, OUAT-ot, azoknak ezt nem kell magyaráznom, azokban hemzsegnek az efféle párok.

Delena, Stelena, Klaroline, Klamille, Haylijah, Kolvina, CaptainSwan és sorolhatnám... Komolyan, gyűlölöm őket!

Amelyik most legjobban kiakasztott az a Kol és a Davina. Azért, mert Kol volt a legeslegkedvencebb férfi karakterem mindent beleértve, és most... ez röhej, szánalmas... szörnyű így látni őt. Ennél talán még az is jobb lett volna, ha egyáltalán nem tér vissza, minthogy Davinával édeleg... Pedig, ha valaki, én vártam, hogy visszatérjen, de én olyannak szeretem, amilyen volt. Azt már megszoktam, hogy Damon és Klaus, most már Elijah és az OUAT-ban Hook idiótát csinálnak magukból egy lány miatt de azt még nem, hogy Kol is. Komolyan, amit művelnek, nem cuki, nem édes, nem aranyos, nem szép vagy gyönyörű, megható, stb, hanem röhejes, szánalmas, és abszurd. Ezek egyszerűen mindig idegesítettek, és mégis mindenki odavan értük.

Fel nem tudom fogni miért.

Ugye van rajtam kívül, aki így érez?

És aki nem, az mit szeret ezeken? Miért?



2016. febr. 23. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti mindenki a nyálas szerelmi történeteket.
2016. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereti mindenki a nyálas szerelmi történeteket! :)

Fogalmam sincs, mik ezek a sorozatok, amikről írsz, de a tartalom alapján tini szappanoperáknak tűnnek. Ott pedig a nézők szerelmet akarnak általában meg összefonódásokat. Ha egy rossz fiú végig rossz fiú maradna, akkor kihasználná a lányokat és nagyjából ennyiben ki is merülne a szerelmi élete. A valóságban a rossz fiúk nem lesznek jó pasik, hanem vígan élik a világukat, több csajjal. Ha ezt egy sorozatba belevinnék, a lány nézők többsége egyszerűen utálná a karaktert és csökkenne a nézettség.

2016. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem mindenki szereti.

Hát pedig ezek nem tiniszappanoperák. XD Ez mindegyik fantasztikus, amerikai sorozat. Az egyik a Vámpírnaplók (The Vampire Diaries), így biztos hallottál már róla. :))

A másik annak a spinoff-ja az Ősiek (The Originals) és az Egyszer volt, hol nem volt (Once Upon a Time), de ezek is tele vannak ilyenekkel, pedig egy ilyen sorozattól nem ezt várnám.

Nem tudom, általában a történetüket szeretem, azért nézem őket, de a szerelmi szálaik kiakasztanak.

Nemrég elkezdtem nézni a The Shannara Chronicles-t is, azt kivételesen tv-be (Viasat), mert a másik 3-at online nézem. De abba is először megkezdődött, két szereplő kapcsolata, és elkezdtem nekik szurkolna, de abban is a másikra mentek rá jobban, és, ami nekem tetszett, azt jól elrontották, a másik pedig szintén elég nyálas.

Ezeken kívül a Szulejmán-t nézem, és abban is vannak olyan ömlengések, hogy... ewww...

De szeretem a fantasztikus meg a történelmi sorozatokat, tudsz valami jót? Amiben másféle szerelmi szálak vannak? Mert amúgy szeretem őket, csak nem ezeket az érzelgős, gagyikat.

Ja, nyilván így van, mármint a nézőknek nem tetszene, ha nem így lenne, de pont ezt nem értem, hogy más lányok miért szeretik annyira ezeket. Mert ugye én is lány vagyok.

2016. febr. 25. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a nyálas szerelmi történeteket, a felsorolt sorozatok közül egyedül az OUAT-ot nézem, és imádom a Hook és Emma szálat, és az összes többi szerelmi szálat is a sorozatból. És a sztori mesékről szól, szóval nyilván meg kell tartani a bájos, szerelmes jelleget. Hogyha neked ezek a dolgok nem jönnek be, akkor nyilván másfajta sorozatokat kéne nézned. :)
2016. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!