Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmesek miért nem használna...

A filmesek miért nem használnak igazi tüzet a forgatásokon?

Figyelt kérdés

voltam többször szetben statisztáltam eleget.

Mindig vasből készült fadarabok között gázláng ég, vagy tömjénfüst.

miért nem használnak igazi fát igazi tűzzel?


Mióta tudom mit kell figyelni mindig észrevszem ezt a trükköt.



2016. febr. 24. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:

mármint tábortűzre meg kandallótűzre és ilyen kisebbekre gondolok, ami nem fáklya.


mielőtt valaki belekötne.

2016. febr. 24. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert ha hevesség közben történik valami vagy beüt egy szélvihar bármi megtörténhet .Esetleg a füst okoz korlátot és a pernye befed mindent . Amcsik a robbanást kis tűzre rengeteg gumicement por dobással érik el és látvány elemeket tesznek fel a pc segítségével . . A benzin káros és drága ,
2016. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gáz gyorsan gyújtható és eloltható. Mindig ugyanolyan erősen, de szabályozható intenzitással ég, nincs felesleges füst vagy korom. Nem csípi a szereplők és a stáb szemét, nincs köhögési roham sem.

Ha meggyújtanak egy adag fát, akkor az órákon át ég, de folyamatosan máshogy néz ki. Hatalmas munka- és időráfordítás lehet folyamatosan tartani vele azt a lángmagasságot, megjelenést, amit a rendező kér.

2016. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert veszélyes lenne...?


Ne mondd nekem, hogy ha sokat statisztáltál, akkor nem tűnt fel, hogy az óvintézkedések nagyon fontosak!? Nem fognak embertömegek mellett, sokszor a város közepén tüzet gyújtani! A legnagyobb ostobaság lenne, ráadásul tök felesleges is.

2016. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!