Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek megnézhetem az...

Szerintetek megnézhetem az Alien filmeket?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, még nem láttam horrort.

2016. febr. 25. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly ????
2016. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi ezzel a gond? Nem lehet megkérdezni?
2016. febr. 25. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nézd.
2016. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez részletekben véres, a többiből meg nem igazán látszik semmi, csak a menekülések és végén a jajgatásokkal. Ha még abszolút nem láttál horrort, és csak ezért akarod megnézni, szerintem inkább mással kezdj, mondjuk valami szellemes, démonos, vagy egyéb módon ilyesztő filmmel.
2016. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából kifejezetten erre vagyok kiváncsi, de egyben azért is mert még nem láttam horrort. Kezdésnek mit ajánlanál?
2016. febr. 25. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Persze ha direkt az Alien-re vagy kíváncsi, akkor ok.

Ezen kívül ha esetleg fel akarsz készülni, egy elég gyenge, de lényegretörő horrort ajánlok: Bosszú a sírból.

Esetleg olyanokat, amik bár hihetetlen, de sajnos igaz, megtörtént eseményeket dolgoznak fel:


Amityville Horror - A rettegés háza

Kísértetjárás Connecticutban 1,2

2016. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Mit össze szenvedsz ezekkel a filmekkel..

Ne tökölj, nem vagy 10 éves kislány, ha érdekel egy film, akkor nézd meg. Ha félsz, akkor kikapcsolod és kész.

2016. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Az Alien mai szemmel nem durva, egy átlag nyomozós sorozatban durvább gyilkosságok vannak.


Szerintem kezdd a klasszikus horrorfilmekkel, aztán ha kedvet kapsz hozzájuk, jöhetnek a japánok :D


- Frankenstein

- Pszichó

- Szemek arc nélkül

- Iszonyat

- Rosemary gyermeke

- Az ördögűző

- Ragyogás

2016. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az Alien mozisorozattal kezdtem a horror-nézést 8 évesen és ez már kb. 19 évvel ezelőtt történt. :D Igazából még a mai világban is 18-as korhatáros, de nyugodtan megpróbálkozhatsz vele. :-)
2016. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, nyugodtan nézd meg. Általánosban 6.-7. osztály körül néztem meg az egész tetralógiát, azaz kb. 12éves korban, de TV-be 1-2évvel biztos hogy korábban. Előbb fújtam kívülről az egészet mint a sok gügye verset :D


Rémálmaim ugyan voltak néha de sose haltam meg, ettől se félj :D

2019. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!