Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family guy, South park, vagy...

Family guy, South park, vagy Simpson család?

Figyelt kérdés
Nekem Family guy.

2016. febr. 26. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Heló!


South Park - főleg ,hogy most újra magukra találtak az utolsó 2 évaddal.


A The Simpsons a 7-8-ik évadig nagyon tetszett, onnantól jött a lejtmenet.


Family guyt nem nézem, nem jött be az, amit láttam belőle.

2016. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Változó, de összességében a Simpsons a legnormálisabb közülük, a másik kettő egyre sablonosabb.
2016. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A south parkban van némi társadalomkritika (főleg most a 19. évadnál) és humor így nekem ezek közül az teszik leginkább.
2016. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs bajom, sőt a simpson családot nagyon szeretem, a family guyt majd tervezem nézni rendesen mert a részéletekből nem ítélkeznék, de nekem személyes kedvencem a south park. Imádom a karaktereket, az abszurditását, meg azt ahogy a sok hülyeség mögött komoly üzenet van. Egyik kedvenc sorozatom:)
2016. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

South Park-ra mondanám leginkább, hogy hozza valamilyen szinten a minőséget.


A Simpsons másfél évtizede árnyéka egykori önmagának, a Family Guy meg eleinte mókás volt, de ma már csak arra megy ki a játék, hogy minél felforgatóbb meg megbotránkoztatóbb legyen. Néha a SP is ilyen, de legalább van mögötte társadalomkritika meg értékelhető szatíra is, ami messze a másik kettő fölé emeli.

2016. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1=South Park, mert sok olyan dolgott ki mer mondani amit a másik kettő nem, mind a 19 évada tetszett(főleg a 9). 2=A simpsons nekki az első 20 évada tetszett. 3=Family Guy első 7 évada volt vicces. De mind a 3 szerettem(még jó a Futurama is).
2016. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Family guy, bár az utóbbi időkben sokat romlott. A simpson nagyon régen volt már jó, a south parkot meg valamiért alapból nem bírom.De a futurama is jó, meg az archer és a brickleberry.
2016. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

South Park messze a legjobb :) kiváló társadalomkritika, ki mer mondani sok dolgot, szerintem viccesebb is mint a masik 2, sokkal randomabb, abszurdabb

De am mind a 3at szeretem <3

2016. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Simpson Család. Még nem láttam olyan részt, ami rossz lett volna. Kár, hogy mostanában sem a Viasat6-on, sem a Comed Centrlon nem adják.

A South park se rossz, de annyira nem vagyok oda érte, a mozifilm is borzalmas

A Family Guy-t viszont utálom.

2016. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
South Park. A másik kettőt utálom.
2017. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!