Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film/sorozat lehet ez?

Melyik film/sorozat lehet ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy régen láttam a TV-ben,de az elejéről ( és a végéről is ) lemaradtam, tehát fogalmam sincs hogy ez most valami film vagy egy sorozat. Megérzéseim szerint sorozatról lehet szó,na mindegy. Szóval amire emlékszem belőle: Robotokról szól, a robotok ugyanúgy néznek ki mint az emberek, tehát egyáltalán nem lehet megkülönböztetni hogy robot vagy ember. Ezek a robotok ugyanazt a szerepet töltik be mint az emberek,ugyanarra képesek. Az emberek családtagként kezelik őket. Szeretik stb. Ezeknek a robotoknak valahogy fel kell töltődni vagy mi. Van benne egy olyan jelenet ahol áll egy robot egy bolt előtt 8 lány,azt hiszem szőke de nem biztos,és szoknyában van ) és koldul( vagy mi,hogy miért azt nem tudom, de azt hazudja hogy kajára kell ) aztán jön egy csákó ( ő valahonnan tudja hogy nem ember hanem robot ), becsalja a kocsijába és konkrétan elrabolja. Aztán van egy másik robot is( lány ), aki 3 fős családhoz tartozik. ( apa,anya,kb 15-16 éves fiú ) Egyszer hazafele menet azonban megtámadják és megverik. ( vagy mi...nem értettem rendesen ) Az apa és az anya elkezdenek veszekedni amikor megtudják. Az anya a robotot védi,az apa meg azt mondja neki hogy nem kéne úgy tekintenie rá mint egy igazi emberre.Konkrétan csak ennyire emlékszem,ezeket az infókat is csak nagy-nehezen szedtem össze. Ha valaki esetleg a leírás alapján ráismer erre a sorozatra/filmre, az írja le a címét. Előre is nagyon köszönöm.

2016. febr. 27. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy hasonló jut csak eszembe, de ott meg lehetett különböztetni őket, mert ezüst színű fémből voltak, nem rendes emberi bőrszínük volt:

Mágusok - A sárkányok földjén.

Ennek a sorozatnak a második felében, vagy az utolsó harmadában került a lány egy ilyen barokk/reneszánsz stílusú dimenzióba, ahol ilyen robotok voltak.

2016. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg.

2016. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,azt hiszem a második az :)

További szép napot

2016. febr. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!