Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Régen láttam már a TV-ben.


Nem sok mindenre emlékszem belőle. Volt két testvér, az egyik rendőr lett, a másik pedig bűnöző. Volt egy olyan jelenet amikor valakit egyik este egy fához bilincselnek. Volt egy olyan jelenet is ahol a bűnöző testvér kikéredzkedik mosdóba, majd kimászik az ablakon és amikor már majdnem földhöz ér hogy lelépjen, a rendőr testvére rátartja a fegyvert és azt mondja: "Na rögtön mássz vissza!" Valakit a filmben úgy ölnek meg, nem ők, hanem valami rossz fiúk, hogy a súlyzót a nyakára tették és megfulladt... A film második felébe azt hiszem a testvérek összefognak, hogy megállítsák a bűnözőket, a végén győzedelmeskednek is, de az öröm nem tartott sokáig a jó tesónak, mert arra eszmélt, hogy a film végén a bűnöző tesója lelépett a sok gyémánttal, azt hiszem egy golfkocsival lépett le...


Így ennyire emlékszem! :)



2016. febr. 27. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

jean claude van damme


Nem ő van benne?

2016. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem emlékszem már rá. De biztos vagyok benne, hogy nem.
2016. febr. 28. 11:28
 3/4 A kérdező kommentje:
...és nem ez az óvóbácsik, avagy az iker bajjal jár izé. Semmi köze hozzá, mégis 3-an írtak, hogy ez az...
2016. febr. 28. 11:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, kiderül, hogy ez az ikres cucc két részes, és én meg az első részét kaptam folyton ahol két kisgyerekre vigyáznak, de ez úgymond egy másik verzió, vagy második rész, csak nincs feltüntetve. :)
2016. márc. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!