Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legfurább,...

Melyik volt a legfurább, legidiótább film, amit láttál és miről szólt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Cimet nem tudom de arrol szol hogy kirabolnak egy bankot aztan elmegy mindenki egy utasszalitoval belerepulnek a hegybe es rajonnek hogy megse kene kirabolni a bankot es vissza mennek az idobe ea nem raboljak ki
2016. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Freeze me (japán film)

Megerőszakoltak 3man egy nőt évekkel ezelőtt és videóztak közben, aztán évekkel később megtalálták. Nem tudta kivágni őket a lakásból, az első pasi bement a munkahelyére, ezért kirúgták a nőt.

Szóval nem rendőrt hívott, hanem ott ettek, ittak, laktak, videojátékoztak, vagy őt püfölték. Nem is értettem, ennek a lakásába csak az nem megy be, akinek nincs kedve xD

Ja, a 3-bòl egyszerre mindig csak 1 volt nála, mert mire a következő odatalált, az előzőt már kinyírta és lefagyasztotta, külön hűtőket rendelt erre a célra (nem 1ütt jöttek a pasik, ott akartak nála találkozni)

2016. febr. 28. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok idióta filmet láttam már életemben, de most ami hirtelen eszembe jut: Szarvak.

Valaki meggyilkol egy huszonéves lányt. A barátjával, akivel együtt nőttek fel, és szerették egymást, mindenki ezt a srácot vádolja, mert a gyorsétterem pincérnője csupán szórakozásból hamisan rávallott, pedig a srác semmiről nem tehet, és Ő is próbálja megtalálni az igazi gyilkost. A srác azt hiszi, hogy valamilyen átok szállta meg, amikor különös ördögszarvak nőnek ki a homlokán, amikkel mindenkit befolyásolni tud, hogy igazat mondjon, és bármit megtegyen. Hamarosan rájön, hogy a kígyókat is uralni tudó, ördögszerű parázslény lakozik benne, mint egyfajta bosszúálló, miközben egyre közelebb kerül a rejtély megfejtéséhez.

2016. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

másnaposok

vontatott, összeollózott, hype, uncsi

2016. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A káosz birodalma. Olyan volt, mintha valaki megrágná a világot, és aztán a képernyőre okádná.
2016. febr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Promise for Ingrid.

Ilyen motiválós, cuki kis keresztény térítő film akar lenni... tudom, mazochista voltam, hogy megnéztem :D. De borzalom. Borzalmas színészi játék, röhejes jelmezek (ez az Ingrid egy öreg néni lett volna, de egyértelmű, hogy egy fiatalabb színésznő egy ocsmány műanyag parókában és túljátszott, paródiaszerű pofavágásokkal meg hangtorzításokkal) és nagyon bigott, idióta keresztény térítés.

márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Na, most láttam csak a trailer-ét, de nagyon beteg filmnek tűnik: Kokainmedve (2023)
márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!