Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon régóta keresem ezt a...

Nagyon régóta keresem ezt a mesét, mi lehet? Régi nagy kedvencünk volt.

Figyelt kérdés

Mikor még nagyon kisgyerek voltam, volt egy kedvenc mesém,amit nagyon szerettem nézni. Ma már nem sok mindenre emlékszem belőle, csak egy dalra. Valahogy így hangzott: "Ne félj, még engem látsz, megoldom problémád, és ha enyém lesz a mennybolt a felét neked adom"

Valamiért úgy rémlik, talán a csizmás kandúr lehet, mert ha jól emlékszem egy macska énekelte (de nagyon nem vagyok biztos ebben sem). Viszont ma már a csizmás kandúrnak is annyi féle modern változata van, hogy sehogy sem találom ezt a régi, eredeti változatát. Persze lehet hogy nem is a csizmás kandúr volt...valaki esetleg bármilyen információ?? :)



2016. febr. 28. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeeeen ez az, nagyon köszönöm!! :)
2016. márc. 1. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!