Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a Hazug Csajok...

Mi történik a Hazug Csajok Társaságában Calebbel?

Figyelt kérdés
Mi történik vele miután a 4. évad közepén ottmarad Ravenswoodban? Aki látta az új sorozatot akkor mondjom már róla véleményt. Hány évad? Hány rész?

2016. márc. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
1 évad van ami csak 10 részes. Szerintem nyugodtan végignézheted, annyira nem hosszú. Sokaknak nem tetszett, de én sajnáltam hogy 1 évad után vége lett, de legalább Caleb visszakerült a PLL-be.
2016. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tifani4 válasza:
52%
Kélebb vissza megy Hanna-hoz, mert a Rawenswoodi csaj nem kell neki
2016. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Caleb még egy ideig ott marad Ravenswoodban, ott sok rossz történik vele, úgyhogy mikor visszatér nagyon sokat fog inni, és ebben Hanna is a partnere lesz. Később újra minden a régivé válik, aztán a 6B- ben (ameddig én láttam, mert most is nézem) Hanna férjhez megy egy másik sráchoz, Spencer és Calab pedig össze jönnek. Remélem tudtam segíteni.
2016. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem megy férjhez máshoz, de nem akarom lelőni a poént...
2016. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!