Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meg lehetne...

Szerintetek meg lehetne filmesíteni az Íliász cselekményét, előzményekkel (Thetisz esküvője, Párisz választása stb. ) együtt? Minimum hány órás lehetne így a film?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Trója? [link]
2016. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastad te az Íliászt?
2016. márc. 3. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a filmet nem láttad...
2016. márc. 3. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érdemben egy mini sorozatban lehetne megfilmesíteni. Ugyanakkor a mondában vannak komoly időbeli anomáliák, amit valahogy el kellene egyengetni.
2016. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De, a filmet is láttam. Benioff írkálta, mint most a Trónokat. Ezért nem kell csodálkozni azon, ami lett. :D


Viszont szerintem "jobb" nem lesz. Sajnos nem hiszem, hogy majd rácáfolnak erre később.

2016. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én egy olyan típusú filmre gondolok, amely nagyjából hűen követi az eposz cselekményét, de az elején van egy prológus (kb. mint a Gyűrűk urában), amely elmeséli a háború előzményeit (pl az aranyalmás sztorit, stb.).


A Trójából hiányoznak a mitologikus elemek, és nagyon sok helyen átírták a történetet (pl Meneláosz nem is hal meg a könyvben)

2016. márc. 3. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán meg lehetne filmesíteni. Csak nem lenne olcsó, ha normálisan akarnák megcsinálni. A stúdiók pedig nem adnak ilyen típusú filmekre nagy pénzt, mert esélyes, hogy bukta lenne. Az amerikai közönség nem nagyon vevő az ilyenekre, néhány kivételtől eltekintve.

A Trója is bukott úgy emlékszem.

2016. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!