Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Mel Gibson helyes/...

Szerintetek Mel Gibson helyes/jóképű? Mi a kedvenc filmetek Tőle?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 19:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Számomra a fimgyártás kb 2005 környékén meghalt .azóta nem sok jó filmet láttam . Rettenthetetlen hazafi , apokalipto passio .mint rendezö mint szinész kiválónak tartom . az hogy kiközösitették hollivúúúdból mert nem volt hajlandó beállni a gyerekvéren és huson élö sátánista szektába az megint más tészta emiatt megbélyegezték gyerekverö asszonyverö rasszista jelzökkel . várom már a passió 2töt.
2021. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. máj. 10. 16:31
 33/38 anonim ***** válasza:

tegnap láttam az új filmjét, az a címe-a dagadék-:D ő a télapó.


és elég rendesen leépítette a fejét az évek alatt...amire rátett 1 lapáttal a kócos haj és az ápolatlan hajléktalan szakáll a filmben.

viszont eszembe jutott 2 kortársa mickey rourke és stallone, hogy ők mit műveltek az arcukkal a műtétekkel és a botoxal.

hát?

ha normálisan vágott haja lenne és borotválkozna, akkor szerintem jobban nézne ki mint a másik 2.

2021. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2021. máj. 10. 17:29
 35/38 anonim ***** válasza:
31es vagyok szivesen bár már nem sokan irnak ehez a kerdéshez. most épp az összeesküvést nézem töle nagyon jófilm 33 évesen ö az egyiktalán az egyetlen olyan szinész akinek a filmjén kikapcsol az agyam és meredten bámulom a tvt. a filmek végén frank sinatra külön felüdülés ugy mint bruce willisnél louis armstrong . kicsit gyerek lehetek olyankor :D
2021. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Az Összeesküvés-elmélet című filmet én is szeretem. Ment a zöld kéz.
2021. máj. 11. 07:31
 37/38 anonim ***** válasza:
O hozzam tul oreg.
2021. máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Valóban nem fiatal már, de úgy gondolom, nem néz ki rosszul.
2021. máj. 15. 08:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!