Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sheldon Cooper (Jim Parsons)...

Sheldon Cooper (Jim Parsons) tényleg meleg?

Figyelt kérdés
A Big Bang Theory Sheldonja komolyan meleg? na neee :D mármint tényleg látszik rajta de úristenmár .. akkoris kiakadtam mikor kiderült hogy a HIMYM Barney-ja meleg, erre most jön ez.. neeee ez komolyy?:/:D
2010. ápr. 1. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ezt te hol olvastad, vagy hol hallottál róla? Vagy csak feltételezés? Most utánanéztem, de semmi erre vonatkozót nem találtam. Én nagyon bírom Sheldont amúgy, és imádom a sorozatot. :) Már várom a következő rész, 12-én adják az USÁ-ban.

Jaj ne is mondd, mikor megtudtam, hogy NPH meleg, egy világ dőlt össze bennem. De azért továbbra is ugyanaz a véleményem róla, de azért furcsa.


17/L

2010. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
láttam vhol a neten, twitteren írta valaki. Persze nem tudom, hogy ebből mi igaz. De akkor ezekszerint nem olyan egyértelmű mint NPH-nél, szóval nem jelentette be nyilvánosság előtt meg ilyenek, mert arról akk többen tudnának :D akk megnyugodtam vmennyire :D
2010. ápr. 1. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Megint én.

Szerintem inkább csak simán pletyka az egész. Mert hogy kicsit annak tűnik, de az végül is nem jelenti azt, hogy az is. Én azért remélem, hogy nem. :)


17/L

2010. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
80%

Nem lehet tudni.

És ha igen akkor mi van? Az egyik ha nem a legjobb sorozatszínész,az interjúk alapján is jófej,akkor meg kit érdekel?

2010. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Helló mindenki most láttam a kérdést és igen tényleg meleg most decemberben fog férjhez menni,de nekem is az a véleményem mint az egyik előttem szólónak kit érdekel?jó színész ennyi a lényeg meg az,hogy boldog legyen:)
2010. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen mostmár én is tudom hogy az:) és nem zavar egyáltalán:) cuki így is:$ és fantasztikus színész, megérdemelte azt az Emmy-t:)))
2010. okt. 3. 20:03
 7/10 Ancyta válasza:
100%
Nem azért mondom, hogy kritizáljam, mert szeretem Jim-et, de ha beírod a google-ba, hogy "jim parsons todd spiewak, kiadja a barátját...:S, meg a wikipédián is ottvan, hogy eljegyezte....durva, de attól még ugyanúgy szeretem.:D <3
2011. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
mint a kályha
2013. márc. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
Egyáltalán nem lényeg, hogy meleg...Az a lényeg, hogy Mr. Arroganto-t imádjuk. <3 Purr purr purr... :D
2013. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Sheldon Cooper nem meleg, a karaktert játszó Jim Parsons viszont igen.
2020. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!