Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Joy (2015) -Jennifer Lawrenc...

A Joy (2015) -Jennifer Lawrence főszereplésében- című filmhez hol találhatok magyar nyelvű feliratot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A joy című filmhez keresek magyar feliratot már régóta, tudom, hogy nagyon sok munka egy film feliratot lefordítani, és minden tiszteletem, aki ezzel foglalkozik, sokszor ingyen és csak jóindulatból tölti fel. Ha valaki tud infót erről, kérem írja ki kommentbe.

2016. márc. 4. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindig az [link] oldalon szoktam feliratokat letölteni. Elég megbízható forrás szerintem, profin dolgozó feliratozók töltik fel ide a munkáikat. Jelenleg úgy látom nincs fennt még hozzá felirat, de ez változhat hamarosan. Itt érdemes nézegetni.
2016. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!