Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud hasonlo amerikai...

Valaki tud hasonlo amerikai filmeket irni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek mint a Bajos csajok, Fak ju tanar ur, Alom.net, The Duff, Spring Breakers, LoL stb. Tehat legyen benne pia, buli, szex, cigi es kozepiskolas film.. (amerikai) legyen picit szenvedelyes akar szerelmes es ne regi. koszonom szepen a valaszokat!
2016. márc. 7. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Értem a gondolatmenetedet, de ugye azt tudod hogy a Fak ju tanár úr német film.. De lényegtelen, tényleg nem akarok ezzel beléd kötni. Lényeg, a lényeg Zs kategóriás, amerikai szenny filmeket keresel. Nem gáz, amikor én voltam 14 éves, én is hasonló filmeket néztem. Szerencsére az ízlésem mára már gyökeresen megváltozott.

De hogy ne csak a szám járjon, ezek a filmek garantált sikert fognak nálad aratni:


- Amerikai Pite (összes része)

- Project X

- Miénk a világ

- Bővérszálló

- Buliszervíz (összes része)

- Megint 17

- Rossz szomszédság

- Superbad

- Szex túra

- Pomponsrácok

- Sulihuligánok


És ezen felül ajánlom hogy olvas el ezt a kérdést, rengetek filmet felsoroltak már mások: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2016. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 14 eves :) Nem nekem kellenek, es koszonom szepen a filmeket!
2016. márc. 7. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
a Miénk a világ nagyon-nagyon jó :) Amúgy a Finding Carter- t nagyon ajánlom. Igaz, hogy sorozat, de piszok jó! <3
2016. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!