Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, aki sajnálta Darth Vader-t mikor meghalt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gonosz volt, de én akkor is megsirattam. Hisz feláldozta magát a fiáért!

Ti hogy vagytok ezzel?



2016. márc. 11. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Én csak egy picit sajnáltam. Ha sírtál is, akkor nagyon érzékeny lelkű lehetsz. Persze ez nem gond... :)
2016. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jónéhány "gonosz" karakter halálát megkönnyeztem. Mondjuk pl. Perselus Piton, bár nála ugye kiderült, hogy nem volt egészen gonosz. És Vaderben is maradt jó. Szerintem megható, hogy az utolsó pillanatban rájön, hogy ő nem képes végignézni, hogy meghal a fia, de már nem maradhat mellette :( .
2016. márc. 11. 00:46
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Kétlem, hogy te lennél az egyetlen, elvégre ez lenne a jelenet lényege. Visszatért a jó oldalra, belátta bűneit, feláldozta magát a jó érdekében. Tipikus tragikus gonosztevő figura, akit szörnyű tettei ellenére megkedvelnek és sajnálnak a nézők.
2016. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én azt sajnáltam, amivé vált. Hiszen Anakin Skywalker egy pozitív, jó lelkű, szeretni való gyerek volt, csak a sok rossztól, ami érte, becsavarodott.
2016. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem dehogyis miért csak te lennél ne viccelj sokan sajnálták szerintem mert mégiscsak megmaradt benne a jó valamilyen szinten.
2016. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Sith vagyok a jók halálát nem sajnálom de ha egy Sötét oldalon álló személy hal meg akkor azt sajnálom.
2016. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hogy vagy te Sith? :D
2016. márc. 13. 15:39
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is sajnáltam. Számomra konkrétan az a jelenet torokszorító, mikor Vader úgy dönt, hogy szembeszáll az uralkodóval a fiáért.
2016. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

4


Sajnos pont ez az előzmény trilógia nagy hibája, Anakin már a második részben csak egy nyafogó pitsa, aki a csajának is csak folyton "sír". Antipatikus, ellenszenves kis "görény".

2016. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Az ő halálát ugyan nem sirattam meg, de nagyon szomorú voltam. Hiszen végül is visszatért a Világos oldalra, és feláldozta magát a fiáért, megölte az Uralkodót. Szóval igen nem volt annyira rossz ember a végére.

Na meg attól még, hogy gonosz karakter meg lehet siratni. Én pl a Terminátor "halálánál" is majdnem sírtam, a Predatornál is elég szomorú voltam, Smith ügynöknél is.

2016. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!