Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A miraculousben ki Halálfej?

A miraculousben ki Halálfej?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

(Nem értem, hogy a francia Papillon-ból (=pillangó) hogy csináltak Halálfejet:D)


Az Origins/Rise részben megtudtuk, hogy ő is olyan erők birtokában van, mint Chat és Ladybug, de azt nem, hogy ki ő valójában. (Valamint azt is olvastam, hogy a pillangó kwamit egy kislánytól csórta be, de nem tudom, hogy ez igaz-e.)


És most az egyik utóbbi részben nagyon gyanús lett (legalábbis nekem) Adrien drága jó édesapukája. Amikor kezetfogott Chat-tal, elég sokáig bámulta a miraculousát, aztán amikor megölelte Adrient, és észrevette a fiú gyűrűjét, furcsán viselkedett. AZtán meg, csak nézd meg Papillont meg Gabrielt. Az arcuk alakja, és a szemük is tök egyforma.

2016. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ez nekem is gyanús volt.Csak átváltozva Papillon arca tök más.

2016. márc. 12. 17:08
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem árulom el hogy ki az de nekem eléggé árulkodó volt a kép amit Halálfej nézeget, ja és az sem utolsó amilyen a látvány nyílik amikor a pillangó kirepül. Egýebként az is árulkodó lehet amitti mondtatok.
2016. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Szerintem is gyanúsan viselkedik, de van egy dolog ennek az elméletnek ellene szól. Nem tudom, hogy láttátok-e a Simon Says/Jackady részt. Az epizód elején megjelent Halálfej, és azt mondta hogy a a tv-s vetélkedők sok negatív érzelmekkel járnak. Pár másodperc múlva Simon-nak hipnotizálnia kell Gabriel-t (Adrien apját) aki az otthonában ül és élő felvételes képernyőn kijelenti, hogy nem szórakoztatja a műsor. Mivel a kihívás nem jött össze, a hipnotizőr csalódott. Nem sokkal utána láthatjuk, hogy Halálfej - szokásához híven - kihasználja az alkalmat és "gonosszá teszi".

Kérdés: Hogy tudott ott lenni az otthonában és a rejtekén egyszerre? Különösen úgy, hogy erre még Marinette (akinek a Miraculous-a sokkal erősebb, mint a Pillangó) sem képes, különben nem ítélték volna szobafogságra a szülei. Szerintem a készítők csak rá akarják terelni a gyanút hogy még meglepőbb legyen a "leleplezés" (Talán nem jó példa, de a Kék Lovag kiléte is pont ilyen volt a Vadmacska Kommandóban)

2016. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

Igen amúgy, itt tényleg van egy teóriabillegtető rész, ezen én is sokat agyaltam. De, ugyebár, elég a másik irányból nézni, és máris azt kapjuk, hogy pont azért volt a Jackadys rész, hogy eltereljék a gyanút Gabrielről :D Bármi lehet még, én nagyon kíváncsi vagyok már.

2016. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
62%
Igazatok van nagyon gyanús Adrian apja és nem hiába hiszen ő HALÁLFEJ. Egy Francia oldalon olvastam. Bocsi aki számára lelőttem a poént.
2016. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy kép, amiben sok a hasonlóság köztük: pl a gallér, vagy a kék szemszín..

2016. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Adrien apja halálfej, természetesen, a külső is árulkodó,valamint az utolsó részben látjuk a felesége arcképét, és szerintem azért akar korlátlan hatalmat, hogy visszakaphassa őt, gondolom meghalt..
2016. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
oh és 8as vagyok, 6os! aki nem kíváncsi ne kattintson ilyen cimre, ugyhogy szerintem semmi rosszat nem mondtál :)
2016. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
83%
Az origins rész elején halálfej tenyerében van egy kép amin Adrien édesanyja van.Nekem ez is nagyon gyanús ... ezért is szerintem Gabriel = Halálfej :D
2016. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!