Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban mrlyik részekben...

Narutoban mrlyik részekben vannak sakurás romantikus részek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?Kb. a sima Narutoban kis részek vannak amikor oda van Sasukeért,de más nagyon nincs.Shippuudenben csak amikor Narutonak "szerelmet" vall és amikor Sasukeért elhagyná a falut a rohadt... :D
2016. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én sasuke+sakurás részekre gondoltam
2016. márc. 14. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondok pár konkrétat:Amikor megkapja az átokpecsétet és Sakura átöleli hátulról Sasukét(30 valahanyadik rész).Amikor elhagyja a falut Sasuke ott is van egy kis jelenet,Sasuke Sakura háta mögé kerül és megköszöni amit eddig tett érte,valamint a shippuudenben amit említettem,hogy elhagyná a falut Sasukeért mert szereti.200 valahanyadik résznél van.Így már jó? :D
2016. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 14. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A Naruto nem a romantikáról szól. Tényleg vannak kisebb jelenetek, melyet már említettek előttem. De én még szóba hoznám, hogy Sai és Sakura közt is volt pár romantikus rész-
2017. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!