Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nem túl öreg már...

Szerintetek nem túl öreg már Harrison Ford egy újabb Indiana Jones kalandhoz?

Figyelt kérdés
Közelebb lesz a 80-hoz, mint a 70-hez mire elkészül.

2016. márc. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy olyan filmet simán eltudok képzelni vele, meg Shia Labeouf-fel, mint a 3. rész, csak fordított felállásban.
2016. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj akcióznia, pl. Sean Connery se volt már fiatal a harmadik részben :)
2016. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy mindegy ki játsza, csak legyen valami, mert nekem az egyik kedvenc filmjeim közé tartoznak az ilyen kincsrablós, kalandoros filmek, mint pl: Indiana Jones, Tomb Raider, Titkok Könyvtára. Nem kell pont Indiana folytatásnak lennie, bármilyen film lehet csak kalandoros legyen. Nem láttam az új SW filmet, de ha az ment neki szerintem ezzel sem lesz gondja egy utolsó kalandra. Viszont szerintem lehetne csinálni az Elveszett frigyláda előtti kalandjairól is és játszhatná Matt Davis, ugyanis eléggé hasonlítanak az arcvonásai a fiatalkori Harrison Ford-ra, persze ezt a fiatal Indy-t csak a végső ötletnek gondolom.
2016. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha már lesz fiatal Han Solo film, lehet csinálnak fiatal Indiana Jonest is majd. Az lenne a komoly, ha ugyanazzal a színésszel. :D
2016. márc. 16. 15:22
 5/7 anonim válasza:
Szerintem még mindig jó karban van, egy sportos 70-es úr. Szóval még simán el tudnám vele képzelni az ötödik részt. Viszont ha a harmadik részhez hasonló kalandot akarnának csinálni, jobban örülnék egy Chris Pratt-nek Indy fiaként, mint Shiának.
2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy 2019-ben mikor a filmet bemutatják, Ford 77 éves lesz, 18 évvel idősebb mint Sean Connery volt a 3. rész idején.

Szeretnék én is ilyen állapotban lenni ennyi idősen.:D

2016. nov. 23. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem lesz öreg. Én örülnék egy 5. résznek mert nagy rajongó vagyok. :D
2016. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!