Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a DC filmek sorrendje?...

Mi a DC filmek sorrendje? Melyikek ezek a filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Új vagyok ebben a szuperhősös univerzumban,de nagyon érdekel.Azoknak a dc filmeknek a címét szeretném megtudni amik nem animáltak,hanem rendes színészek játszanak benne.Mert kerestem listát de csak animált filmeket találtam.

Remélem nem kérdezek/mondok túl nagy hülyeséget.

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!



2016. márc. 19. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak a filmek is:

[link]

2016. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs sorrendjük, mert ez nem Marvel. A DC még nem adott ki olyan mennyiségű szuperhősfilmet, most tervezik azt. A Man of Steelt nézd meg nyugodtan, de más film jelenleg nincs.
2016. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Batman vs Superman előtt a Man of Steel-t ajánlott látni. De amúgy nem voltak élőszereplős DC filmek. Egyedül a Green Lantern de az bukás volt, illetve a Dark Knight, azt meg mindenki ismeri.
2016. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De a Nolan féle Batman nem számít az univerzum részének.
2016. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz, de DC karakter adaptáció. Az elmúlt 10 évből meg több DC film nem igazán jött.


Batman vs Superman 9 filmet fog felvezetni: Justice League 1-2, Shazaam, Cyborg, Aquaman, WonderWoman, Flash, új Green Lantern, Sandman.


Azt röhögöm hogy Shazaam-ot valahol Marvel filmnek írják :'D

2016. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh,akkor jó,nem vagyok lemaradva semmivel.A Marvelt nagyon szeretem,láttam majdnem az összes filmet,ezért is gondoltam hogy illendő lenne felzárkózni a DC-vel is.Köszönöm a segítséget!
2016. márc. 20. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért vannak külömbségek a kettő között, hidd el, évek óta olvasom a képregényeket, animációs sorozatokat is láttam. A Marvel világa földhözragadottabb, ezért filmben nagyon jól eladható. A DC világa viszont sokkal több természetfeletti dolog van benne, rengeteg civilizáció. Ezért nem biztos hogy működni fognak a filmek, nagyon pengeél, de pár nap múlva meglátjuk hogy milyen lesz.
2016. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
UI: Ahogy látom a kritikusok álla leesett a BvS-től. Én szerdán megyek rá. :D
2016. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!