Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca Jégsárkány?

Trónok harca Jégsárkány?

Figyelt kérdés
Olvastam oldalakat amik azt írták lehetséges, hogy létezik egy jégsárkány olyat is olvastam, hogy a Fal-ba vannak befagyasztva ezt kétlem de rohadt királyul nézne ki, hogy ledől a fal és előjönnek/előjön a sárkányok/sárkány na de mindegy felejtsétek el ezt az utolsó részét nektek mi a véleményetek ha tudtok valami jó kis teóriát leírhatnátok.Előre is köszi.

2016. márc. 21. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tuti nincsenek a falba építve..
2016. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De azért király lenne :D.
2016. márc. 21. 22:19
 3/19 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha a kürt (régebben láttam a videót teóriáról), amit a falon túl az obszidián fegyverek mellett találtak lerombolja a falat, akkor logikus lenne, hogy valamiért kell egy ilyen fegyver, pl a jégsárkány kiengedése miatt.
2016. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A jégsárkány többször említésre került a könyvekben. Pl. azért mondják néhányan,hogy talán van a Falban, mert mikor Jon átment a Falon egyik oldalról a másikra, akkor azt gondolta,hogy olyan mintha egy jégsárkány szájában lenne, és ez többször előkerült. De nem hiszem,hogy a Falban sárkány lenne, mivel többször is járkálnak a Fal belsejében és ez nem az Attack on Titan manga/anime:D

Illetve a világkönyvben azt írják,hogy állítólag nagyon északon éltek jégsárkányok, de már vagy elpusztultak vagy csak eltűntek vagy vannak akik cáfolják a létezésüket.

A másik ok, amiért többen várnak egy jégsárkányt az az,hogy egyrészt írt Martin egy könyvet egy jégsárkányról, másrészt pedig Bloodraven azt mondta Brannek, hogy megtanítja repülni és ha ezt szó szerint értette, akkor elég gyenge lenne, ha csak egyszerű madarakat tudna Bran wargolni. Mondjuk Bloodraven ezen kijelentésére egyből van cáfolat is, miszerint csak hazudik. Az egyik pl. az, amit a varjakra szoktak mondani "Dark wings, dark words" magyarban gondolom szó szerint sötét szárnyak, sötét szavak, ami arra utal, és Bloodraven is "varjú" volt, mivel az Éjszakai Őrség tagja volt egykoron. A másik az, hogy Old Nan egyszer azt mondta Brannek,hogy ne hallgasson a hollókra, mert mindegyik hazug és egyszer ő is ismert egy ilyen hollót,de ekkor félbeszakították a meséjét. Bloodraven nevében ugye ott a holló/raven, és több dolog is utal arra,hogy találkozott Old Nannel, mikor az még fiatal volt.

És a kb. 3. dolog amiért többen várnak jégsárkányt az az,hogy volt több olyan sárkány, amit a Targaryenek nem tudtak megszelídíteni és nyomuk veszett. Északon a Falon túl pedig volt egy település, Hardhome, ami egy éjszaka alatt hirtelen elpusztult (mint Valyria) és valamilyen tűz eset történt, ettől kezdve pedig szörnyű hangokat lehet hallani a közelben. Ez pedig utalhat arra,hogy az egyik eltűnt sárkány pusztította el a települést és odaköltözött a közelébe. Így ha az elpusztult, akkor nem jég, de egy wight, élőhalott sárkány még jöhet.

2016. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A világkönyvben írják, hogy egyes mesterek úgy gondolják, bizonyos jelenségek a falon túl a jégsárkányok aktivitásának a bizonyítékai.

És öreg Nannek is van meséje róla, habár azt még nem hallottuk.


Amúgy az egyik teória, hogy Winterfell alatt van csapdáesve egy Winter nevű jégsárkány. Innen a Starkok jelmondota, ami nem az évszakra, hanem a sárkányra utal így, illetve maga a kastély neve is. :D

2016. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

A fentiekhez hozzátenném, hogy most jött ki a Jégsárkány című könyv, és szerintem nem véletlen. Így az sem, hogy a könyvben van jégsárkány vs simák. (de nem spoilerezek :D )

Szerintem belefér a teória, mivel ha megjelennek a sárkányok, és simán felégetik a másokat, az úgy elég egyoldalú, nem túl nagy csavar.

2016. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szia privátba letudnád írni azt amihez odaírtad, hogy nem spoilerezel?
2016. jún. 8. 13:38
 8/19 anonim válasza:
denerisz egyik sárkánya változott át jégsárkánnyá
2017. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Jólvan akkor nem csak én kerestem rá,az új kiszivárgott rész után a jégsárkányra :D
2017. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az nem jégsárkány, hanem wight sárkány.


A jégsárkány teljesen más. Nem halott dolog.

2017. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!