Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mozijegyet szeretnék de nem...

Mozijegyet szeretnék de nem tudom átállítani a jegytípust, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Westend mozibe szeretnék jegyet foglalni online, ám csak normál jegyet leeht választani (és diák kéne). Át lehet állítani valahogy, vagy foglaljam normálon, és ott mondom majd hogy amúgy diák lesz? Vagy ebből balhézni fognak? (utoljára 4 éve voltam moziban, nem nagyon vágom hogy mennek a dolgok)

2016. márc. 24. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak foglalsz, akkor ott kell majd megmondanod, hogy milyen jegyet akarsz, ha pedig online meg is veszed, akkor ki is tudod választani. Mivel foglalásnál nem kell még fizetned, gondolom fölöslegesnek találták ezzel vacakolni.
2016. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja csak ott volt az ára, meg ugye beszorozta a jegyek számával, azért nem tudtam hogy most mi van...
2016. márc. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!