Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eric és Sookie összejönnek...

Eric és Sookie összejönnek valaha?

Figyelt kérdés
A true blood -inni és élni hagyni című sorozatból. És mi történik miután Billt elrabolják?egyátalán ki rabolja el?
2010. ápr. 4. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is.... :-)) Hogy a filmben mi lesz nem tudom, de most olvastam el a 4. részt, és érdekes fejlemények vannak benne....
2010. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
juj légyszíves leírod :D?
2010. ápr. 4. 16:27
 3/19 A kérdező kommentje:
és lenne még egy kérdésem hogy a második évadban Sookie csak álmodja h Ericel .... értitek :D
2010. ápr. 4. 16:32
 4/19 anonim válasza:
23%
igen, de aztán a Sookie meghal
2010. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ericnek egy boszorkány elrabolja az emlékezetét. Sookie talál rá félmeztelenül az úton. Nem emlékszik rá ki ő, arra sem, hogy ki Sookie, teljesen kifordul önmagából, sokkal kedvesebb, mint egyébként szokott lenni. Ennek az új Ericnek persze nem tud ellenállni és végül összejönnek. De, amikor a könyv végére -sok fordulat után- feloldják Ericről az átkot, ő újra emlékszik. De csak arra, ami az előtt történt, arra, amire közben már nem. Így arra sem, hogy összejöttek, Sookie pedig nem árulja el neki.


Gyakorlatilag ez a vége, megint nyitva hagy egy csomó kérdést, engem meg ehet a fene a következő részig. Qrva jó a könyv, érdemes elolvasni, azért is, mert persze történik közben egy csomó egyéb dolog, amit itt egyszerűen nem lehet leírni...

2010. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

jézusom meg hal Sookie?

hogy?

2010. ápr. 4. 17:08
 7/19 A kérdező kommentje:
és köszönöm hogy leírtad (:
2010. ápr. 4. 17:08
 8/19 anonim ***** válasza:
A könyvben nem hal meg, hogy a sorozatban mi fog történni, na azt nem tudom. A 3. részben komolyan megsérül, de -többek között- Eric vérének köszönhetően végül megmenekül.
2010. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ja hú megijedtem már :)

és még egyszer köszönöm szépen a felvilágosítást

2010. ápr. 4. 17:16
 10/19 A kérdező kommentje:
és utána többet össze se jönnek ? :"(
2010. ápr. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!