Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vak apukámmal végre van egy...

A vak apukámmal végre van egy kis szabadidőnk, és szeretnénk együtt megnézni egy jó filmet. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit egy vak is könnyen megért, de általában el tudjuk magyarázni azt, ami a képernyőn történik, és fontos, hogy érdekes legyen. Lehet akár rajzfilm is, csak ne horror, mert azt nem szereti. És ne legyen benne erotika. Köszi! :)

2016. márc. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A vak apukámmal MEGNÉZNI egy filmet?

Az nehéz lesz.

De komolyra fordítva a szót,narnia krónikái,hobbit,gyűrűk ura,feláldozhatók(azt még látni se kell,úgy is meg lehet érteni:D)

Én ezeket szeretem,nem tudom hogy milyen műfajt kedveltek konkrétan,csak arról adtál információt hogy melyiket nem.

2016. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mert azokon a műfajokon kívül mindet szeretjük.. azaz én még azokat is, de azt ciki lenne vele megnézni xd

és igen, NÉZNI, a vakoknak ezt nyugodtan lehet mondani

am köszi a választ :)

2016. márc. 28. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg az Őslakót, párbeszéd alapú a film, kép nélkül is abszolút érthető és élvezhető.
2016. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2016. márc. 28. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A 12 dühös ember című filmet ajánlom
2016. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tarantino filmek.:D

Azok úgyis a zseniális párbeszédekre épülnek.

2016. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D kösziii ^^
2016. márc. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!