Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek gáz ha 15evesen a...

Szerintetek gáz ha 15evesen a Dr. Csont c. sorozatot nézem? Nagy baj ha engem nem az ilyen teen Wolf, vamlirnaplok stb. sorozatok erdekelnek? Fiuknak mi a velemenye errol?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te szereted akkor nézd és szerintem ne foglalkozz mások véleményével. Én is szeretem nézni a sorozatot, bár én alapból szeretem a krimiket. Meg a sorozatokat is, sajnos nagyon hamar a függőjük tudok lenni...

15/L

2016. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj :) Ezek nem olyan durvák.
2016. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat:) csak azert tettem fel mert multkor osztalyban volt szo h ki milyen sorozatokat nez.. aztan nagy tobbseg teen wolfot vamlirnaplokat the walking dead -et mondott.. en meg mondtam hogy dr.csont, NCIS, miami helyszinelok... aztan eleg furcsán neztek ram:/
2016. márc. 29. 18:44
 4/5 Párnahuzat ***** válasza:
A legjobbak. Ezekben van realitás is. Amit feltétlenül kukkants meg, az a Breaking Bad, szerintem a valaha volt legjobb sorozat lett. Walter White forever! :D
2016. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Violettamánia válasza:
Én imádom a helyszínelős/krimis filmeket. Anyummal minden este leülünk és nézünk ilyen sorozatokat. Emellett persze mint majdnem minden tini én is nézem a Teen Wolfot :) de ebben semmi izé nincs. Az egyik barátnőm is imádja a Dr.Csontot!
2016. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!