Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emberek miért imádják...

Az emberek miért imádják ennyire a horror filmeket? Itt főleg a horror rajongók véleményére lennék kíváncsi. (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt veszem észre az elmúlt 5-6 évben, hogy a horror mint kategória tarol a szórakoztató iparban,a könyvek,filmek,soroztaok,videójátékok nagyrésze is ezeket favorizálja a legjobban,sőt a legtöbb ember is ezeket imádja.

Mi annyira szórakoztató benne?

Mitől lett ennyire népszerű,és sikeres?

Nektek mi a véleményetek,és melyik a kedvencetek?



2016. márc. 30. 00:56
 1/8 gnoomage ***** válasza:
65%

Én főleg vígjátékot nézek, egyedül horrorral mindig bajom van mert egyedül botorkálok a késemmel az oldalamon a házban :D


De azért olyan jó, mert mint a vígjáték, ez is kiránt a mindennapokból... Érzed ahogy kiráz a hideg és bele gondolsz mi van ha pont mögötted áll a szörnyeteg... És mivel most már egy zöld zsákkal is megtudják csinálni a legdurvább szörny jelmezt, még jobban bele éli magát az ember...

2016. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs nagy különbség a horrort kedvelő és nem kedvelő emberek számában. Én se vagyok oda érte és egy csomó embertől hallottam már, hogy utálják. És semmivel se készül több horror, mint pl. vígjáték, vagy akciófilm. Azt szintén nem hiszem, hogy az utóbbi években népszerűbb lett a műfaj. Régen is népszerű volt, sok klasszikus horror(tudtommal) nem is született az utóbbi években.
2016. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ízlésbeli kérdésekre szerintem nemigen van jó válasz. Én nagy horror rajongó vagyok, és ezt annyival tudom indokolni: mert csak. :)

Amúgy valóban van némi fellendülés a horror iparban, de sajnos nem sok fog kult státuszba kerülni.

2016. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, a baráti körömben én vagyok az egyetlen, aki szokott horrort nézni. A párom is csak akkor néz, ha én azt választok, amikor közösen nézünk filmet. Amikor olyan hangulatomban vagyok, hogy az emberek már azzal is felidegesítenek, hogy rám néznek, akkor jó olyan filmet nézni,amiben valószínűleg nincsenek nagy nyálas egymásra borulások, jók esik ilyen filmekkel levezetnem a feszültséget. De nem preferálim jobban más stílusú filmeknél.
2016. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Felugrik benned az adrenalin... Nem unatkozol, hanem mindig azt várod mi fog már történni...

ÉS csak a jó horror filmek tudják megadni ezt a hatást.

2016. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én azt imádom a horrorban hogy jót lehet ijedni.Igazából erre a kérdésre nem nagyon lehet válaszolni mert ez csak úgy jön.Sajnos megmagyarázni nem tudom hogy miért szeretek félni, de imádom!
2016. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Horror párti vagyok én is:D


Leginkább a kézi kamerás felvételek tetszenek de az már más sztori

Inkább azért nézem mert adrenalin növelő és nem lesz annyira unalmas utána

persze ha sok horrort megnézel akkor már nem nagyon tudsz mitől megijedni és ez rossz benne hogy mostanság semmi újat nem tudnak mutatni

Insidious 1-2 szerintem ezek még jók és a Kisértetjárás Connecticutban is nagyon tetszik

15l

2016. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem mert nagyon elgondolkodtató valyon milyen lehet elmében a rendező és hogy a színészek hogyan élték meg mindennapjaikat a film után. Pl. Ha egy 14 éves lány őrült pszichopatát játszik akit a szülei betesznek egy sütőbe akkor nehéz lehet neki utána felemészteni.


És egyébként is elgondolkodtatóak🥹

ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!