Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erröl a BvS-es...

Mit gondoltok erröl a BvS-es elméletemről?

Figyelt kérdés

Szóval..amikor Bruce (aka Batman) álmodik (vagy valami hasonló) akkor ugye van a sivatagos Darkseides utalás! ott elkapja Clark (aka Superman) Batmant akkor azt mondja Superman batmannek, hogy: Megölted azt aki nekem a legfontosab volt! (vagy valami ilyesmit) utána megjelenik Barry (aka Flash) és mondja,hogy: Vigyázz Loisra!! és most jön az elmélet: SZERINTEM valami olyasmi lehetett, hogy Flash egyértelműen visszautazot az időben! és lehet az történt, hogy Darkseid megszállta a földet és megöli Loist és valahogyan rákeni Batmanra és ezért mondja azt,hogy megölted akit.......és ezért mondta ezt Flash, hogy vigyázzon Loisra!!!és valószínű, hogy vagy a Justice League valamelyik részében lesz majd vagy külön film lesz belőle!!! és mit gondoltok erről az elméletröl?


ÉS CSAK AZOK SZÓLJANAK HOZZÁ AKIKMÁR LÁTTÁK A FILMET ÉS TISZTÁBAN VAN A DC UNIVERZUMMAL!!!! :D



2016. márc. 30. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Majdnem.

Darkseid jönni fog.

Superman Ugye még "halott", de majd felébred. Darkseid átállítja magához és az egyetlen aki vissza tudná húzni az Lois. Vagy amikor jön Darkseid Lois meghal valamelyik csata közben.

Egyébként ez lesz a következő Justice League film cselekménye.

2016. márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, szerintem amikor jön Darkseid akkor valahogy Lois meghal és Superman "megkattan" és ahogyan Anakint átálítják! :D
2016. márc. 31. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán át lehet állítani Superman-t. Könnyen befolyásolható, az érzelmei gátolják, Lois lényegében a mindene. Na meg Clark gyenge az agykontrollra, a Kryptonitra és a varázslatokra. Nem lesz nehéz. Ja és a vörös kryptonittól olyan lesz, mint Hulk. Dühös és megállíthatatlan.
2016. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni! :) mármint a vörös kryptonosat! :D
2016. márc. 31. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:

- Ő volt a mindenem. És te elvetted őt.


...


- Bruce! Bruce! Figyelj ide, figyelj rám! Lois az! Lois Lane az! Ő kell neked! Túl korán jöttem? Korán jöttem! Jól gondoltam. Igen, úgy van ahogy mindig gondoltam. Tarts tőle! Mentsd meg, Bruce! Keress meg minket!

2016. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!