Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a Karib-Ten...

Szerintetek milyen a Karib-Tenger Kalózai 5 története?

Figyelt kérdés
Már leírták az interneten a történetét. Szerintetek milyen?

2016. ápr. 1. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
A történet szerint Jack Sparow kapitány megtalálja szíve hölgyét. Ez a nő a tudománynak szentelte az életét, és emiatt boszorkánysággal vádolják. Tehát az ötödik részben a boszorkányok lesznek az előtérben. A Bleeding Cool szerint a Dead Men Tell No Tales cím egy halott brit katona szellemére utal, aki Barbarossával együtt bosszút akar állni valakin, bár azt még nem tudjuk, hogy kin. Ez a cím tükörfordítással A holtak nem mesélnek-et jelenti, ami egy kalóz mondat volt, ami arra utalt, hogy ha egy olyan titkunk van, amit nem szeretnénk, hogy kitudódjon, akkor az a lehető legjobb, hogy megöljük azokat, akik tudomást szereztek róla. Még azt is megtudtuk, hogy a film a Bermuda-háromszögben zárul majd.
2016. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom a történetét, nem azt kértem, hogy írjátok le. Hanem arra voltam kiváncsi, hogy nektek mi a véleményetek róla.
2016. ápr. 1. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló azért írta le ide, mert te nem linkeltél oldalt a történetről... Nem hiszem, hogy olyan sokan elolvasták már, hogy itt tudjanak a kérdésedre válaszolni. Örülj, hogy kedves 1. volt olyan kedves. :)


Egyébként nekem ez a szerelmi téma nem tetszik, de az eddigi A Karib-tenger kalózai részek alapján nem lesz romantikus film... Majd meglátjuk. A Bermuda-háromszög viszont izgalmasnak ígérkezik, szeretem az ilyen természetfeletti dolgokat ezekben a filmekben.

2016. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!